Денний стаціонар у Львові

  13
  На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Адо 16:00
  Отзыв. Була на вагінальному узд в лікаря Гудзяк. Дуже і дуже мені сподобалось. Лікар за одне узд побачила нюанси, які я збирала роками з різних обстежень. Дуже компетентна, приємна і добра людина. Не назначає зайвих аналізів та ліків. В моєму випадку можна обійтись заняттями з фізіотерапевтом, лікар так і сказала. Я страшенно рада, що відвідала Вікторію Віталіївну і впевнилась, що рухаюсь у правильному напрямку в реабілітації свого організму після важких пологів.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул.Туган-Барановского, 9до 20:00
  Отзыв. Дуже якісне обслуговування і ввічливі співробітники!!!
  Еще
  Медицинские центры
  г. Тернополь, ул. Качали, 5до 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Хирургическая клиника
  Львов, ул. Снопковская, 18до 19:00
  Отзыв. Мене, все влаштувало. Дуже хороша клініка і професійний лікар! Все добре.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Василия Симоненко, 4до 18:00
  Отзыв. Не рекомендую! Прийшла на УЗД вагітності(самозвернення), то лікар Габріель ще наїхав на мене чого я прийшла, пояснивши йому причину звернення він сказав, що я собі щось придумала. З ним був інтерн, він щось там поковзав по животі, щось там інтерну пробубнів, нам з чоловіком ні слова, вже хотів закінчувати прийом(а це десь через дві хвилини, як я лягла на кушетку), тоді я запитала його чому він не дивиться кровоплин в судинах пуповини, адже моєї основною ціллю було, щоб глянули саме це, то він мені відповів: «а нащо? Я і так можу сказати, що там все нормально». Цікаво, лікар ще має якісь екстрасенсорні здібності?! Але все ж таки подивився, правда тільки з однієї сторони, знову щось пробубнів до інтерна і все, то коли я вже виходила, то запитала чи все добре, сказав, що все ОК. При цьому медсестра, яка записувала те, що він диктує, вийшла десь на половині прийому і так і не повернулась, а коли я прийшла розраховуватися, то мій висновок був вже готовий, питання: це взагалі моє заключення
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно