Фізіотерапія у Львові

  46
  На карте0
  Львов, вул. Лемківська, 26с 08:00
  Безкоштовний вiзит до лiкаря координатора, який може надалi вести лiкування
  Отзыв. Чудова клініка. Був у дерматолога. Лікар уважно оглянув і вислухав, а потім допоміг з лікування. Рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Ас 09:00
  Отзыв. Була на вагінальному узд в лікаря Гудзяк. Дуже і дуже мені сподобалось. Лікар за одне узд побачила нюанси, які я збирала роками з різних обстежень. Дуже компетентна, приємна і добра людина. Не назначає зайвих аналізів та ліків. В моєму випадку можна обійтись заняттями з фізіотерапевтом, лікар так і сказала. Я страшенно рада, що відвідала Вікторію Віталіївну і впевнилась, що рухаюсь у правильному напрямку в реабілітації свого організму після важких пологів.
  Еще
  Приватна медична клініка
  Львов, ул. Здоровья, 6с 09:00
  Отзыв. Клініка доволі сучасна та має комфортабельні умови. Медичний персонал дуже добре ставиться до відвідувачів. Мене привітно зустріла медична сестричка, допомогла пройти в кабінет лікаря. Лікар тактовна. Професійно провела обстеження та лікувальний сеанс. Підтримала морально у моїх переживаннях та заспокоїла. Дякую Вам!
  Еще
  Студия красоты
  Львов, ул. Городоцкая, 42с 09:00
  Отзыв. Спасибо Ирине Дильной, что поделилась своим опытом и профессийными секретами, во время моего навчанняобучения на курсах парекмахерского мастерства в школе “Dias”. Много профессийных нюансов, которыми поделились преподаватели-мастера Вашей школы, использую во время работи в салоне красоты.
  Еще
  Клиника
  Львов, вул. Щирецька, 36с 09:00
  Отзыв. Давно хворію на хронічну бронхіальну астму та знаходжусь під наглядом лікарів завдяки яким симптоми моєї хвороби вдається полегшити. Зазвичай при нападах астми використовую інгалятор епінефрин.Дякую вам за допомогу! Справді професіонали.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Фізіопроцедури
  Этот сайт использует cookies
  Понятно