Лабораторії Львова

  20
  На карте0
  Лаборатория
  Львов, ул. Новознесенская, 67Выходной
  Отзыв. Недавно посещала лабораторию Моталаб. И не могу не оставить здесь свой мегапозитивные отзыв. Несмотря на то, что само здание уже на мой взгляд достаточно давняя, в самой лаборатории меня поразила чистота, гигиена и чистоплотность. Приветливый и вежливый персонал.Мени предложили сбросить результаты на вайбер если не будет возможности забрать. Одним словом, довольна и приемом и качеством и скоростью работы. Плодотворной работы Вам, Моталаб !!!!
  Еще
  Лаборатория
  Львов, ул. Героев УПА, 55до 12:00
  Отзыв. Жахлива лабораторія, яка робить недостовірні аналізи, з повною халатнісю плутає результати! Захворіла моя 3-х річна дитина, і лікар порадив провести ряд досліджень саме в цій лабораторії. Я звернулася в приватну лабораторію UNILAB, сподіваючись на кращий сервіс та точність аналізів. Вони надіслали доволі швидко аналізи, за швидкість яких я б мала доплатити ( і це у мене одразу викликало підозру, що щось не так). Ще трішки зачекавши прийшли результати ще двох аналізів, я зробила скріншот і відправила лікарю. Але під вечір мені приходить повідомлення, що прийшов результат знов. Я відкрила особистий профіль на сайті і зрозуміла, що кудись пропав попередній результат, на томість замінили попередні результати, абсолютно іншими показниками. Переславши лікарю ці результати ми вдвох були шоковані, адже дитину потрібно переводити в іншу лікарню лікувати абсолютно за іншим протоколом, шукати тромбоз, а в гіршому випадку злоякісне утворення!!!!! На другий день я їм телефоную і вимагаю поясненн
  Еще
  Ещё 28 адреса
  Медицинская лаборатория
  Львов, ул. Ерошенка, 14до 13:00
  Отзыв. Найкращий лабораторний центр у Львові та області. Приємний та ввічливий персонал. Якщо є запитання, завжди дадуть відповідь , а також пораду. Аналізи виконуються вчасно та відповідально! Ціни приємні. Рекомендую щиро Меділайн!
  Еще
  Клиника
  Хмельницкий, ул. Сечевых Стрельцов, 2/2до 18:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Медична лабораторія
  Львов, вул. Пасічна, 53до 14:00
  Отзыв. Найгірша лабораторія, медсестри вени колупаюиь, навіть при замовленні онлайн мусиш стояти в кілометровій черзі
  Еще
  Ещё 141 адреса
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Лабораторні аналізи
  Прийом лікарів
  Генетические анализы
  Этот сайт использует cookies
  Понятно