На карте0
  Медицинская лаборатория
  Киев, ул. Льва Мациевича, 5/1до 19:00
  Сеть лабораторий для взрослых и детей, более 900 видов исследований, срок выполнения большинства анализов – 1 день
  Аспартатамінотрансфераза (АSТ)
  75 грн./1 роб.дн.
  Показать еще
  Отзыв. Дуже вдячна персоналу. Робила ПЦР на ковід для подорожі - результат отримала вчасно. Після повернення потрібно було пройти обсервацію 2 тижні, або отримати негативний тест на ковід. Звернулась знову у Медлаб і на моє диво наступного ранку о 8.10 у застосунку Дій Вдома прийшло повідомлення, що результати тесту отримані і я можу закінчити обсервацію. Дуже вдячна Світлані Попович за чуйність і професіоналізм
  Еще
  Ещё 49 адресов
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 8/4до 20:00
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST)
  90 грн.
  Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST), cito
  80 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Наталя Олександрівна,дякую за проведену колосальну роботу з такими клієнтами як я). Пройшовши певний етап,а саме пункцію яйцеклітин при ЕКЗ,хочу запевнити,тих хто ще вагається… що ця процедура проводиться після того як стимуляція яєчників за допомогою гормональних препаратів успішно завершена. І це важливо,бо Ви збираєтесь стати батьками!!!!!Хочу спростувати міфи про «гормональний такий собі збій», все контролюється лікарем, не просто лікарем а професіоналом!!!Тож ніяких побічних дій не спостерігається. Налаштовуйтесь на позитив,беріть з собою гарний настрій)) і вперед до мрії!!!!!!
  Еще
  Отзывы37Все адресаВсе цены
  другие адреса сети
  Ещё 2 адреса
  Клиника репродукции и планирования семьи
  Киев, ул. Платона Майбороды, 8до 20:00
  Ведущим направлением клиники является лечение бесплодия. Собственный криобанк. Имеется стационар.
  Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
  120 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Дуже приємні відчуття залишились після відвідування клініки. І лікар, і медсестра були дуже уважні. Все коментували та пояснювали. Окрім оцінки професіоналізму, хочеться відзначити, що лікар має прекрасне почуття гумору, залишаючись при цьому максимально тактовним. Це той випадок, коли після відвідування клініки настрій стає кращим, ніж до. Лікар Кухарчук Владислав Валерійович дуже кльовий))
  Еще
  Отзывы21Все цены
  Клиника
  Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, 2-Бдо 20:00
  Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
  95 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Здравствуйте. Хотим от всей души поблагодарить Пранову Ольгу Владимировну за наше долгожданное счастье. нам уже три месяца счастливы все. А я благодарна судьбе что попала в эту клинику а главное нашла своего врача. Так же хотим поблагодарить очень приветливый персонал каждое посещение клиники приносило массу положительных эмоций а главное надежду. Кстати мне 44 года и если в ж.к вам говорят что все хорошо а у вас долгое время ни чего не получается не теряйте драгоценное время идите в Айвимед. Цены демократичные.
  Еще
  УслугиПрограммы ЭКООтзывы19Все цены
  Хирургическо-диагностический центр
  Киев, ул. Спасская, 39до 21:00
  Хирургия, КТ, МРТ, УЗИ. 3 современные операционные, комфортные палаты.
  Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
  95 грн.
  Показать еще
  Отзыв. Вітаю! Дуже задоволена роботою тепер вже СВОГО пластичного хірурга Бушинського Володимира. Дякую йому за свій новий підтягнутий після пологів животик. Тепер я знову худенька, як до вагітності. Я дуже довго вагалась, чи потрібно, чи не зашкодить? І рада, що насмілилась. Навіть чоловік тепер погоджується,що то треба було, каже що в мене по іншому очі горять. Я робила операцію в Адоніс на подолі. Клініка гарна, адміни чемні, усі намагаються допомогти. Також дуже дякую медичним сестрам, які допомогали до операції і особливо після. Дякую вам дівчата.
  Еще
  Отзывы178Все адресаВсе цены
  другие адреса сети
  Ещё 4 адреса
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно