Аналіз крові у Львові

  57
  На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Ас 09:00
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Отзыв. Прекрасна лікарка та людина (Крокос Адріанна Анатоліївна)❤️ Виділила більше часу ніж було заплановано! Все чітко і ясно ! Без лишніх аналізів та лікувань! Щиро всім рекомендую!
  Еще
  Клиника
  Мукачево, ул. Томаша Масарика, 1Ас 08:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 11 адреса
  Медицинский центр
  Львов, ул. Шолом Алейхема, 11с 08:00
  Отзыв. Після пологів знайома всім ситуація – діастаз. Дуже довго наважувалась на абдомінопластику. Було дуже багато сумнівів, але професіоналізм та турбота Олексія Володимировича вражає з першого прийому. Все детально пояснив, вислухав всі побажання. Операція пройшла швидко і результат перевершив мої очікування. Вражена не тільки професіоналізмом лікаря, але й його великою увагою до деталей. Дякую за те вам те, що зараз відчуваю себе більш комфортно та впевнено .
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Дмитра Донцова, 20/2ас 09:00
  Отзыв. Дуже гарна приємна лікарка
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, пр-т Чорновола, 45Ас 10:00
  Отзыв. Геннадій Маркович -це лікар-чарівник! Без перебільшення. Мій випадок - не з простих: травма носа 15-ти річної давності, рубці, перелом переносиці, викривлення носової перегородки, неестетичний вигляд і т.д. і т.п. зараз у мене період реабілітації. Результатом задоволена вже тепер. Щаслива, що потрапила саме до цього лікаря: чуйного, доброго, щирого, відповідального і ДУЖЕ уважного... Спасибі Вам, Геннадію Марковичу, за Ваші золоті руки та щире серце!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно