На карте0
  Львов, ул. Нечуя-Левицкого, 4с 13:00
  Отзыв. Вдячний Івану Ростиславовичу за успішно проведену операцію, високий рівень професіоналізму, за прояв розуміння до моєї сестри яка опинилася у скрутній фінансовій ситуації. Радий тим, що в країні не перевелися порядні, добросовісні лікарі.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Шолом Алейхема, 11с 08:00
  Отзыв. Після пологів знайома всім ситуація – діастаз. Дуже довго наважувалась на абдомінопластику. Було дуже багато сумнівів, але професіоналізм та турбота Олексія Володимировича вражає з першого прийому. Все детально пояснив, вислухав всі побажання. Операція пройшла швидко і результат перевершив мої очікування. Вражена не тільки професіоналізмом лікаря, але й його великою увагою до деталей. Дякую за те вам те, що зараз відчуваю себе більш комфортно та впевнено .
  Еще
  Львов, вул. Личаківська, 26с 09:30
  Отзыв. После УЗИ моему папе диагностировали камни в желчном пузыре. Через какое-то время у него начались боли, поехали на консультацию к Владимиру Александровичу. Он сказал, что у папы холецистит, как осложнение желчнокаменной болезни. Назначил консервативное лечение, папе помогает. Продолжаем наблюдаться у этого врача.
  Еще
  Все фильтры
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно