На карте0
  Львов, вул. Лемківська, 26с 08:00
  Безкоштовний вiзит до лiкаря координатора, який може надалi вести лiкування
  Отзыв. Дякую за кваліфіковане обстеження ( доктор Іванів О.), за лікування ( доктор Мостюк Б.), за гарну атмосферу і обслуговування адміністратора.
  Еще
  Клиника
  г. Тернополь, пр-т С. Бандеры, 41с 08:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 11 адреса
  Студия красоты
  Львов, ул. Городоцкая, 42с 09:00
  Отзыв. Спасибо Ирине Дильной, что поделилась своим опытом и профессийными секретами, во время моего навчанняобучения на курсах парекмахерского мастерства в школе “Dias”. Много профессийных нюансов, которыми поделились преподаватели-мастера Вашей школы, использую во время работи в салоне красоты.
  Еще
  Косметологический центр
  Львов, ул. Кульпарковская, 64Ас 09:00
  Отзыв. Чудове ставлення до клієнтів, та дуже гарно відносяться до своєї роботи – відповідально, обслуговування на високому рівні!!!!!
  Еще
  Центр пластической хирургии
  Львов, просп. Вячеслава Черновола, 45ас 09:00
  Отзыв. Очень, очень хороший врач.У меня сложная история.Он радушно принял в самый тяжелый момент.Как человек тоже прекрасный.Просто другий батько
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно