Рентген у Львові

  20
  На карте0
  Клиника
  г. Тернополь, пр-т С. Бандеры, 41до 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Центр интервенционной окнологии
  Ивано-Франковск, вул. Євгена Коновальця, 23до 16:00
  Отзыв. Случайно нашёл в интернете информацию про этот Центр - никогда бы не подумал, что до Украины добрались уже столь современные методики лечения, которые могут применяться в тех случаях, в которых пасует обычная хирургия. Уверен, что после лечения здесь пациенты намного легче переносят само вмешательство и быстрее восстанавливаются.
  Еще
  Клініка урології
  Львов, вул. Івана Огієнка, 3до 21:00
  Диагностический центр
  Львов, ул. Некрасова, 6до 19:30
  Отзыв. Повністю усім задоволена,персонал привітний,усе вчасно,лікарі на КТ чудово все описали,обдаровані люди.Рекомендую 100%
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Филиппа Орлика, 4до 22:00
  Отзыв. Хороший лікар!Рекомендую!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Рентген
  Этот сайт использует cookies
  Понятно