Лечение глаукомы в Львове

  8
  На карте0
  Специализированный офтольмологический центр
  Львов, ул. Научная, 96БВыходной
  Отзыв. Щиро вдячний спеціалістам клініки, які повернули зір батькові.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Богдана Хмельницкого, 144Выходной
  Отзыв. Отличные врачи, по которым видно, что им интересна их профессия и современное оборудование. Был на консультации у окулиста, девушка была у кардиолога и все остались довольны.
  Еще
  Медицинский центр
  г. Хмельницкий, ул. Черновола, 108Выходной
  Отзыв. Замечательный и внимательный врач, рекомендую! Проверил мои глаза, сделал коррекцию зрения - результатом осталась довольна.
  Еще
  Клиника
  Хмельницкий, ул. Подольская, 93/1до 15:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 11 адреса
  Приватна медична установа
  Львов, ул. Юрия Липы, 20Выходной
  Отзыв. Дуже чудова клінніка! Приємний персонал! Лазерна корекція зору пройшла, швидко,безболісно! Після операції деякий час дискомфорт,та сльозотеча. Але воно того коштує! Почалося нове життя! Зір 100% на оба ока) Рекомендую всім. Головне не боятися! Дуже велике спасибі лікарю СОВВІ ,що подарував новий зір. У вас золоті руки.Хай вам Бог дає здоров'я та натхнення на вашу тяжку, вкрай відповідальну роботу. Ще раз вам дякую!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно