На карте0
  Клиника
  Ивано-Франковск, ул. Независимости, 93Адо 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 2 адреса
  Клиника
  Львов, вул. Щирецька, 36до 18:00
  Отзыв. У період новорічних свят з’їла неймовірну кількість мандарин. Не минулось безслідно. По плечах і спину пішли маленькі червоні прищики. Пішла до лікаря. Перш за все лікар заборонив їсти мандарини протягом місяця та призначив Енетросгель. Через декілька днів висипка почила відступати.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Богомольца, 3до 18:00
  Отзыв. Ожидания, не было. Все быстро, домашняя атмосфера. Клиника, очень комфортная.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Академика Андрея Сахарова, 44/65до 15:00
  Отзыв. Доброго дня, Шановні. Була у Лазарчука на прийомі. Ніякої інформації стосовно своєї проблеми не отримала. Відповідь: не лікується звідки береться- вік, якими ліками виправити ситуацію - знеболювальними. Бажаю всім не попадати до таких лікарів.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно