На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Адо 16:00
  Отзыв. Була на вагінальному узд в лікаря Гудзяк. Дуже і дуже мені сподобалось. Лікар за одне узд побачила нюанси, які я збирала роками з різних обстежень. Дуже компетентна, приємна і добра людина. Не назначає зайвих аналізів та ліків. В моєму випадку можна обійтись заняттями з фізіотерапевтом, лікар так і сказала. Я страшенно рада, що відвідала Вікторію Віталіївну і впевнилась, що рухаюсь у правильному напрямку в реабілітації свого організму після важких пологів.
  Еще
  Львов, вул. Лемківська, 26до 19:00
  Отзыв. Дякую за кваліфіковане обстеження ( доктор Іванів О.), за лікування ( доктор Мостюк Б.), за гарну атмосферу і обслуговування адміністратора.
  Еще
  Львов, пр-т Красной Калины, 68до 19:00
  Отзыв. Привозил туда тещу. Все хорошо, как для бесплатной больницы. Чисто, современно, без поборов, хорошее отношение.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Липова Алея, 15до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити позитивний відгук про лікаря-гастроентеролога Пристай Володимира Степановича. Рідко пишу відгуки, але можливо якомусь побратиму з проблем із жовчним це допоможе. Консультувалася з приводу поліпів у жовчному міхурі та застої жовчі. Дуже задоволена консультацією та підходом. Це в цілому перший лікар, який мені пояснив з харчування в подробицях саме в моїй ситуації (а не дав брошуру і сказав "загалом не їжте жирного", що не правильно в моїй ситуації). Було витрачено багато часу, щоб виявити всі симптоми, всі застосовувані препарати (включаючи біологічні добавки). Читати гугл і дивитися ytube це одне, а ось твоя конкретна ситуація все ж таки вимагає думки фахівця, щоб не зробити гірше і не загнати і так слабкі нерви сташилками та гіршими сценаріями. Після консультації прояснилося все за моїм станом, харчуванням і необхідним лікуванням, відпустила тривога від цього не найприємнішого діагнозу. Поки що це найкращий гастроентеролог, у якого я консультувалася.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Угорская, 12до 20:00
  Отзыв. Вперше тут. Все норм. Буду звертатися ще. Результати аналізів прийшли за 2 дні.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно