На карте0
  Львов, вул. Лемківська, 26до 19:00
  Отзыв. Чудова клініка. Був у дерматолога. Лікар уважно оглянув і вислухав, а потім допоміг з лікування. Рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Липова Алея, 15до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити позитивний відгук про лікаря-гастроентеролога Пристай Володимира Степановича. Рідко пишу відгуки, але можливо якомусь побратиму з проблем із жовчним це допоможе. Консультувалася з приводу поліпів у жовчному міхурі та застої жовчі. Дуже задоволена консультацією та підходом. Це в цілому перший лікар, який мені пояснив з харчування в подробицях саме в моїй ситуації (а не дав брошуру і сказав "загалом не їжте жирного", що не правильно в моїй ситуації). Було витрачено багато часу, щоб виявити всі симптоми, всі застосовувані препарати (включаючи біологічні добавки). Читати гугл і дивитися ytube це одне, а ось твоя конкретна ситуація все ж таки вимагає думки фахівця, щоб не зробити гірше і не загнати і так слабкі нерви сташилками та гіршими сценаріями. Після консультації прояснилося все за моїм станом, харчуванням і необхідним лікуванням, відпустила тривога від цього не найприємнішого діагнозу. Поки що це найкращий гастроентеролог, у якого я консультувалася.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Караджича, 29Бдо 20:00
  Отзыв. Раз на рік, найчастіше восени купую пакет Кардіо чек-ап та перевіряю своє серце. Спадковість не дуже хороша, тому берегу своє здоров'я
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Угорская, 12до 20:00
  Отзыв. Вперше тут. Все норм. Буду звертатися ще. Результати аналізів прийшли за 2 дні.
  Еще
  Клініка урології
  Львов, вул. Івана Огієнка, 3до 21:00
  Отзыв. Багато писати небуду.Велика подяка усьому персоналу клініки за професійність,особлива подяка лікарю Подебрію Андрію Орестовичу. Рекомендую,щераз щоро вдячний, Дякую.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Исследования
  Этот сайт использует cookies
  Понятно