ЛОР у Львові

  32
  На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Ас 09:00
  Отзыв. Була на вагінальному узд в лікаря Гудзяк. Дуже і дуже мені сподобалось. Лікар за одне узд побачила нюанси, які я збирала роками з різних обстежень. Дуже компетентна, приємна і добра людина. Не назначає зайвих аналізів та ліків. В моєму випадку можна обійтись заняттями з фізіотерапевтом, лікар так і сказала. Я страшенно рада, що відвідала Вікторію Віталіївну і впевнилась, що рухаюсь у правильному напрямку в реабілітації свого організму після важких пологів.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Академика Андрея Сахарова, 44/65с 10:00
  Отзыв. Про клініку дізналася з реклами , де було написано, що даний заклад проводить безплатне діагностування МРТ за умовами НЗСУ(за електронним скеруванням від лікаря). Зателефонувавши в реєстратуру, мені підтвердили дану інформацію. Я записалася на приймання через Helsi на наступний день. Через деякий час прийшло смс "ми не можемо вас прийняти". На дзвінки більше не відповідали. Через смс запитала причину відмови, на що прийшла відповідь "поліція пояснить" Дзвінок в реєстратуру був оформлений у Helsi як приймання у лікаря Палінської В.І.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Богомольца, 3с 09:00
  Отзыв. Ожидания, не было. Все быстро, домашняя атмосфера. Клиника, очень комфортная.
  Еще
  м. Винники вул. Івасюка, 31с 09:00
  Отзыв. Мені пані Літіція лікувала зуби 16 років тому і я була задоволена. Зараз теж є потреба у лікуванні, тому б хотіла знову до неї потрапити на прийом.
  Еще
  Отзыв. Гастроентеролог з першого моменту знайомства почала натякати на взятку (під час прийому якийсь хлопець приніс і вручив пакет), ми ж нічого давати не збирались. Нам потрібна була лиш довідка для батька інваліда і тут почалось, хамське, обіжене, відношення, після здачі всіх аналізів направлення лишила в себе, на наступний прийом каже, що в неї його немає, довелось дзвонити до сімейного лікаря просити повторне, видала з горем пополам довідку, але без печатки. Так як я кожен день цим не займаюсь не догледів, що печатки немає, забрав довідку і пішов, через тиждень довелось знову до неї їхати за нормальною довідкою і вона відмовилась її видавати через те, "що її потрібно ще раз набирати довідку на комп'ютері", (це 5хв, а ми до неї їхали 60км кожного разу) каже приносьте стару довідку я поставлю печатку, тобто нам потрібно з батьком інвалідом потратити ще цілий день і проїхати 120км, щоб отримати нормальну
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Прием врача
  Хирургия
  Дополнительно
  Этот сайт использует cookies
  Понятно