На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Угорская, 15до 19:30
  Отзыв. Очень довольны приемом кардиолога Огирко О.Б. Доктор очень внимательный, все подробно объяснил, назначил лечение, вселил уверенность, за что ему большое спасибо.
  Еще
  Дитяча поліклініка
  Львов, вул. Червоної Калини, 68до 20:00
  Отзыв. Рекомендую як прекрасного спеціаліста з сучасним підходом до лікування і мега крутим відношенням до своїх маленьких пацієнтів)
  Еще
  Ещё 2 адреса
  Медицинский центр
  Львов, ул. Богомольца, 3до 18:00
  Отзыв. Ожидания, не было. Все быстро, домашняя атмосфера. Клиника, очень комфортная.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Липова Алея, 15до 20:00
  Отзыв. Хочу залишити позитивний відгук про лікаря-гастроентеролога Пристай Володимира Степановича. Рідко пишу відгуки, але можливо якомусь побратиму з проблем із жовчним це допоможе. Консультувалася з приводу поліпів у жовчному міхурі та застої жовчі. Дуже задоволена консультацією та підходом. Це в цілому перший лікар, який мені пояснив з харчування в подробицях саме в моїй ситуації (а не дав брошуру і сказав "загалом не їжте жирного", що не правильно в моїй ситуації). Було витрачено багато часу, щоб виявити всі симптоми, всі застосовувані препарати (включаючи біологічні добавки). Читати гугл і дивитися ytube це одне, а ось твоя конкретна ситуація все ж таки вимагає думки фахівця, щоб не зробити гірше і не загнати і так слабкі нерви сташилками та гіршими сценаріями. Після консультації прояснилося все за моїм станом, харчуванням і необхідним лікуванням, відпустила тривога від цього не найприємнішого діагнозу. Поки що це найкращий гастроентеролог, у якого я консультувалася.
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул.Туган-Барановского, 9до 20:00
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно