Детский хирург в Киеве

  65
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, ул. Днепровская Набережная, 26Кдо 21:00
  Отзыв. Хочу висловити велику подяку колективу пологового будинку "Адоніс" за те, що допомогли з'явитися на світ нашій донечці. Від закладу залишились тільки позитивні враження: професійно, комфортно, затишно, душевно і смачно))) Співробітники допомагають не тільки фізично пережити цей непростий період, але й підтримують психологічно, налаштовуючи тільки на позитив, дарують душевний спокій. Особливо хочеться виділити високий професіоналізм, уважність, наполегливість, старанність Леляка Олега Федоровича. Пологи були непростими і лікар проявив максимум уваги, підтримки, постійно був поруч і робив маніпуляції, аби все пройшло успішно і природнім шляхом. В кінцевому результаті все так і сталося. Безмежно ДЯКУЄМО від всієї нашої родини і хочеться, щоб побільше було таких відповідальних лікарів-професіоналів своєї справи, як Ви.
  Еще
  Отзывы150Все цены
  Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12до 20:00
  Отзыв. Во первых уобное месторасположение большое количество специалистов врачей, доброжелательный персонал веде чистота и порядок все шикарно и на высшем уровне. очень отличное заведение
  Еще
  Отзывы231Все цены
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Хотелось бы поблагодарить врача-флеболога за помощь моей маме с лечением варикоза. Сейчас она чувствует себя намного лучше!
  Еще
  Отзывы408Все цены
  Отзыв. Золотые руки у врачей. Спасибо Страфуну Александру Сергеевичу. Хирург от Бога.
  Еще
  Отзывы11Все цены
  Киев, Срибнокильская, 1до 20:00

  Головешко

  Игорь Анатольевич

  Стаж 16 летПервая категория

  Детский ортопед • Детский уролог • Детский хирург

  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно