На карте0
  Хірургічний центр повного циклу
  Киев, пр-т Степана Бандери, 17/1до 20:00
  Хірургічна клініка повного циклу із сучасним обладнанням та комфортним відділенням післяопераційної реабілітації
  Лапароскопічна правобічна адреналектомія (враховуючи анестезіологічне забезпечення та стаціонарне перебування протягом 2 діб)
  50 000 грн.
  Лапароскопічна лівобічна парціальна адреналектомія
  50 000 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Доктор Бебих Олександр подарував мені молодість. По відчуттям помолодшала років на 10, не менше. Та й на вигляд теж! Дуже сподобався він не тільки як фахівець, а й просто як людина. Добрий, чуйний, завжди допомагає, підтримує і дає поради. Зараз всерйоз задумалася над тим, щоб зробити у нього спортивну ліпосакцію за авторською методикою. Зараз я перебуваю в захваті від свого обличчя, жодного шраму - все максимально природньо! Дякую за Ваш сумлінний труд.
  Еще
  Медичний центр
  Киев, вул. В. Чорновола, 12до 20:00
  120 лікарів, 35 кабінетів, понад 13 напрямів послуг, власна лабораторія
  Отзыв. Хочу выразить огромную благодарность всему прекрасному коллективу Гармонии Здоровья,а особенно врачу невропатологу Козловой Ирине Владимировне, очень грамотный специалист ,вовремя поставила диагноз,назначила правильное лечение .Огромное спасибо ей,теперь наблюдаюсь только у нее!
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Інститут хірургії
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23Круглосуточно
  Потужний науковий центр, що розробляє та впроваджує нові стандарти й протоколи лікування
  Видалення наднирника (адреналектомія)
  уточняйте
  Всі ціни
  Отзыв. Шановний Ростислав Любомирович!!!!! Дякую вам, що обрали своїм шляхом саме медичний шлях, дякую за ті роки, які ви провели у навчанні і практиці і не передумали зайнятися чимось іншим, дякую за ваш труд, який дійсно змінює долі та відношення людей до життя!!!! Дякую, за майстерність та уміння, за постійний професійний ріст у ногу з часом!!!!! Дякую ❤️❤️❤️!!!!
  Еще
  Отзывы71Всі адресиВсі ціни
  Онкологічний центр
  ул. Соборная, 21Круглосуточно
  Отзыв. Клиника высокого профессионального уровня, прекрасное отношение персонала к пациентам, уникальная лечебная и диагностическая база, адекватная ценовая политика. Все говорят четко, с вариантами, ничего лишнего, правдиво, но с оптимистичной мотивацией пациента. Испытали на собственном опыте лечения онкозаболевания у мамы пожилого возраста, от нее отказалась государственная медицина, но в клинике Спиженко провели всю необходимую диагностику и подобрали индивидуальную программу терапии. За что наша семья безмерно благодарна, и верим в позитивный результат лечения, которое в данное время проходим. Особая благодарность врачам Гирагосову Е.Ю., Антонову Е.А., Рыспаевой Д.Э., Лисовской Н.Ю., Колачко И.В., которые занимались нашим случаем, а также всему персоналу клиники Спиженко за внимательное отношение, профессионализм и комфорт для пациентов. Очень рекомендуем данную клинику всем, кто нуждается в качественном лечении онкологии.
  Еще
  Киев, ул. Владимира Брожка, 112/40до 19:00
  Отзыв. 26.01.2021 Была проведена операция по протезированию тазобедренных суставов.Операция была сделана на обе ноги. Хочем выразить искреннюю благодарность Авилову В.Л.,Бондарь В.К.,Медведев А.В.,Толочка Е.В.и всем остальным кто принимал участие в операции.Вы все огромные профессионалы своего дела . Очень рады что выбрали именно эту клинику , послеоперационное отношение замечательное .Все доброжелательные медсестры и няни очень внимательны. Всем большое спасибо !
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно