Проктология

  Удаление полипов прямой кишки в Киеве

  18
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Хирургический центр полного цикла
  Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Хирургическая клиника полного цикла с современным оборудованием и комфортным отделением послеоперационной реабилитации
  Отзыв. Хочу подякувати Денису Кравцову – надзвичайно професійному та людяному (а це на сьогодні велика рідкість!) лікарю, який оперував мене 13 червня (лапароскопічна пластика діафрагмальної грижі та видалення жовчного). Приємно вражає відношення до пацієнта – як до, так і після операції лікар завжди на зв’язку, кожен момент пояснює простою та зрозумілою мовою, не лякаючи діагнозами та медичними термінами. Перед операцією особисто контролював всі обстеження та їх результати, так само і після операції, це дуже важливо для пацієнта! Вже пройшов місяць після операції, за цей час не виникало жодних проблем. Безперечно, ніхто не бажає хворіти чи лягати на операційний стіл, але якщо в житті трапляються такі випробування, то я б рекомендувала звертатись лише до таких людей як Денис Кравцов! Дай Бог Денису Ігоровичу сил і наснаги, щоб ще зробити безліч успішних операцій та допомогти хворим знову відчути себе повноцінно здоровими та щасливими!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Бульвар Кольцова, 14ДВыходной
  Медицинский центр экспертного уровня с качественными услугами, квалифицированными врачами и демократичными ценами
  Отзыв. Знакомые посоветовали этот центр и я осталась довольна качеством предоставленных услуг, мне очень понравилось место, в котором он расположен, т.к. он находится рядом с моим домом. В свою очередь не могу не отметить специалистов, которые помогли мне справиться с варикозом. Однозначно, рекомендую!
  Еще
  УслугиОтзывы14Все цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Юрия Поправки, 14Адо 20:00
  Отзыв. Скажу стосовно терапевта (БАКАЛ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА )не при яких умовах не радив би звертатись до даного лікаря в цій лікарні. Непрофесіоналізм, відсутність хоч маленької пунктуальності до хворих, 2 раза мусив звертатись, і 2 рази очікував більше чим пів години. І якщо чесно враження неприємне, так як веде себе лікар по хамськи.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Владимира Маяковского, 27/1до 18:00
  Отзыв. Пришёл с холециститом к гастроэнтерологу. Врач не компетентная - не может объяснить зачем нужны препараты которые она выписала, осмотр толком не проводила, был на двух консультациях одна заняла 5 минут, вторая 3 минуты (основное время выписывался рецепт) = 350грн + анализы 350грн. Заведение шарага - лучше не обращайтесь.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Урловская, 8до 18:00
  Отзыв. Эта клиника, чисто бизнес, никому не советую! Обращался неоднократно сюда!!!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно