На карте0
  Хирургический центр полного цикла
  Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Хирургическая клиника полного цикла с современным оборудованием и комфортным отделением послеоперационной реабилитации
  Отзыв. Висловлюємо подяку персоналу хірургічного центру CitiDoctor, в якому працюють професіонали своєї справи. Люди з добрим серцем, з почуттям відповідальності і саме головне - з бажанням допомогти хворим своєю витримкою, турботою, розумінням. І окрема подяка Вам, Павле Івановичу (лікар-травматолог). Безмежно раді зустріти чудового лікаря з чуйним і турботливим серцем. Ще хотіли б зауважити про стан цього центру - це ідеальна чистота, порядок та високий рівень обслуговування. Пане директоре, Ви можете пишатися такими лікарями і медсестрами, які працюють у медичному центрі CitiDoctor.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Чигорина, 16до 20:00
  Отзыв. Пришла с подозрением на язву желудка, доктор сразу отправила на ГСГ, довольно неприятная процедура, зато она опровергла мои предположения и доктор смогла назнаить правильное лечение, без ошибок.
  Еще
  24 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, ул. Сырецкая, 32до 20:00
  Отзыв. Користувалася послугами компанії в 2016. А враження ще досі не покидають. На довго я запамятаю цей досвід. Звернулась в центр з такою проблемою: новоутворення на правій кисті руки. Прийом пройшов наступним чином: лікар( Чихрадзе А.К) провів мене в кабінет, покрутив моєю рукою собі перед очима, надавив кілька раз на гульку, поставив діагноз Гігрома. Розповів, що це, як видаляється. Запропонував зробити операцію лазерне видалення гігроми. Назвав ціну 3300, якщо погоджусь в день консультації на операцію то буде знижка і операція обійдеться на 250 грн менше. Такої суми з собою не було, на що лікар відповім, що є термінал і можу розрахуватися картою. Лікар був дружелюбним і привітливим, викликав довіру і в результаті я погодилася, тим більше запропонували знижку. Операція пройшла швидко, на нотах позитиву я покинула медцентр. Домовилася на повторний огляд, зняття швів, інструкції отримала,обмінялася контактами з лікарем( сказав писати і коментувати процес заживання), купила всі потрібні ліки і поїхала додому. На другий день рука опухла, на що мені відповіли, шо це нормально і скоро все пройде. Пройшов тиждень, а рука не стала менше. Приписали додаткові ліки, пройшов інший, спала частково опухлість, а розмір гігроми не змінився+появився біль. Увесь цей час я відправляла стабільно фото руки лікарю. Коли почала вже панікувати і закидувати лікаря питання різними, назначив черговий прийом. На прийомі поставив діагноз рецедив. Потрібно робити повторну операцію. Дав певні інструкції, домовилися про повторну операцію. В день операції зі мною звязався лікар і попросив перед приходом його перенабрати, він мене проведе через чорний хід, щоб не зафіксували камери. Це привело мене в шок. Мені збиралися зробити хірургічне втручання без якихось там відомостей, документів і тд. І якби я стала по вині лікаря калікою, то нічого нікому б не доказала. Хватило розуму відмовитися. В процесі діалогу сказала, що не хочу більше обслуговуватися в них, хочу повернути свої кошти і піти в іншу лікарню. Цілий місцях сиділа на лікарняному за свій рахунок. На свої слова отримала відповідь, що мені з цим питання звертатися не до нього. Мала мову з директором, пояснила ситуацію, на що отримала офіційну відповідь, що лікарня може мені зробити знижку -20% на повторну операцію. Від повторної операції відмовилася. Мене цілий місяць водили за ніс, проблему не усунули, кожний огляд 200-300 грн, куча потраченого часу, нервів і коштів. І як же так мені видалили гігрому, що через тиждень появився рецедив ?! Після всього цього звернулась в іншу лікарню ( державну), пояснила ситуацію. В мене попросили результати дослідження на основі яких робилося заключення, що це Гігрома. Все що я могла показати- це покалічену руку і кучу чеків про оплату послуг медцентра. Бережіть себе і будьте здоровими!
  Еще
  78 отзывов
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано