Детские хирурги в Соломенке Киев

  4
  На карте0
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23Круглосуточно
  Отзыв. Щиро дякую пану Ростиславу Любомировичу та Тарасу Любомировичу Валіхновським! З усією повагою та люблячим серцем безмежно ціную не одну затрачену годину проведену братами Валіхновськими та всім персоналом клініки над відновленням моєї зовнішності, всі оперативні втручання проводилися безкоштовно. З впевненістю можу сказати, що команда очолювана Вами заслуговує найвищих нагород, визнання та людської вдячності. Потрапляючи в клініку Valikhnovski Surgery Institute відчуваєш, що з тобою працюють справжні професіонали, які ставляться до тебе з людською гідністю, повагою, та бачать в тобі не просто клієнта, а людину. Всі операції проходять на дуже високому професійному рівні. Швидкому відновленню безумовно сприяють дуже класні створені комфортабельні умови перебування в клініці. Атмосферу закладу доповнюють постійно привітні та усміхнені медпрацівники, які щоразу заряджають тебе позитивною енергетикою. Все це безсумнівно залишає дуже приємні спогади на все життя. Щиро ДЯКУЮ всій команді професіоналів Valikhnovski Surgery Institute, Божого благословення та опіки Діви Марії Вам та Вашим родинам, низький уклін!
  Еще
  Отзывы64
  Киев, ул. Соломенская, 11Адо 17:00

  Дзюман

  Оксана Владимировна

  Стаж 14 годаПерша категорія

  Хірург • Дитячий хірург

  Кисель

  Надежда Павловна

  Вища категоріяКандидат медичних наук

  Дитячий хірург

  Киев, ул. Кудряшова, 20АВыходной
  Отзыв. Салям Сахибович очень хороший врач, попал с обострением - через 3 дня уже поставил на ноги, через 7 дней вернулся обычной жизни. Грамотно составил план лечения. Благодарю!
  Еще
  Киев, вул. Кудряшова, 20до 21:00
  Отзыв. Была в клинике с ребенком у хирурга - Сюркеля Николая Николаевича. Огромное спасибо доктору за внимательность, аккуратность и умение работать с детьми!
  Еще
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно