На карте0
  Медичний центр
  с. Ходосівка, вул. Березова, 2Круглосуточно
  Спеціалізована діагностична, консультативна, хірургічна та реабілітаційна медична допомога
  Пункція перикарду
  от 2 650 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Современная клиника. Чисто, быстро и культурно.
  Еще
  Отзывы12Всі ціни
  Кардіохірургічний центр
  Киев, вул. Братиславська, 5Адо 15:30
  Отзыв. Кожен з нас має певний досвід спілкування з лікарями.Він не завжди позитивний.Для нас став приємним відкриттям-Хоренко Юрій Олександрович. Досвідчений фахівець, професійний хірург. Молодий, енергійний, відкритий до розмови.Завжди надасть потрібну інформацію, на зв'язку. Ще хочеться відмітити Малову Наталью Володимирівну. Стримана,приємна,позитивна. Палатний лікар для хворого-підтримка.Паціент не відчуває себе самотнім зі своєю хворобою.Розвитку вам і існуванню в цей нелегкий час.З повагою сім'я Земських.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. Хочу висловити подяку лікарю клінічної лікарні "Феофанія" Пророку Сергію Юрійовичу. Так склалося, що я потребувала медичної допомоги лікаря аритмолога, тому звернулася до Пророка С. Ю. Була вражена його майстерністю як лікаря і людиною, яка проживає проблеми з хворими серцями своїх пацієнтів і вміло знаходить рішення як здолати недугу. Після спілкування і лікування стало зрозуміло, що в української медицини велике майбутнє завдяки таким спеціалістам як Пророк Сергій Юрійович. Хочеться побажати здоров'я Вам і вашим близьким, не зупинятися на досягнутому і надалі успішно реалізовуватися в своїй професії всіх земних і матеріальних Вам благ!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Медицинский центр
  Киев, ул. Драгомирова, 20до 21:00
  Отзыв. У Константина Александровича лечились я и мой сын. Он совмещает в себе профессионализм и умение найти подход к разновозрастным пациентам! Лечением остались довольны, рекомендую его своим знакомым
  Еще
  Ещё 14 адреса
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно