Операции на структурах глотки и гортани в Киеве

11
На карте0
  • Все фото
Киев, ул. Багговутовская, 1
Отзыв Проходив МРТ головного мозку та шийного відділу хребта. Записався за тиждень до його проходження. У вказаний день дещо запізнився, але мене прийняли в цей же день тільки пізніше. Проходив це дослідження вперше тому не маю змоги порівнювати з іншими мед. закладами, але скажу, що як на мене пройшло все добре, хоча апапрат МРТ потужністю лише 0,5 тесла і 2008 року випуску, однак функцію свою виконує.
  • Все фото
Хирургическая клиника полного цикла с современным оборудованием и комфортным отделением послеоперационной реабилитации
Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1
Отзыв Новая клиника на высочайшем уровне. Всё чисто, аккуратно. В клинике все удобства для пациентов, улыбчивый, приветливый, очень заботливый персонал. Оперировал меня Грачья Левонович, врач от Бога, просто золотые руки. Безмерно ему благодарна за успешную операцию и такой человеческий подход. Всем очень осталась довольна. Спасибо Грачье Левоновичу и всем работникам клиники.
Многопрофильная клиника с квалифицированными врачами, современным оборудованием и комплексным обслуживанием
Киев, пр-т Порика, 9А
Отзыв Хорошая клиника. Отличный сервис.
Центр клинической неврологии, нейрореабилитации и восстановительной медицины
Киев, просп. К. Комарова, 3/5
Отзыв Приехал, сдал анализы, на следующий побыл на приеме у врача. Все хорошо, здоров!
Медицинский центр
Киев, ул. Тимошенко, 19
Отзыв Була у терапевта. Поки що всім задоволена. Сучасна клініка. Зручне розташування. Два ресепшена, тобто черг фактично немає. Підходить для дорослих і дітей. Для діток бачила столик з іграшками і розмальовками. Є вода і кавоварка. Дуже чисто, прибиральниці весь час прибирають. Оплата готівкою та карткою. Персонал привітний.
128 отзывов
Клинический центр
Киев, ул. Семьи Идзиковских, 3
Отзыв В этой клинике делали аортоконарное многососудистое шунтирование моему отцу. И сделали всё просто ювелирно - грудину на разрезали, а оперировали через маленький разрез в 5-7 см. Это называется миниинвазивный метод. Оперировал кардиохирург Бабляк А.Д. От него тоже только положительные впечатления. Сама клиника очень современная, чистая и уютная. Не дай Бог, кому-нибудь туда попасть, но если всё таки придётся, то лучше сюда, чем в зашмыганную государственную больницу.
Поликлиника для взрослых
Киев, просп. Воздухофлотский, 38
Отзыв Хочу подчеркнуть компетентность врачей, которые тут работают. Моя семья лечится только у Оксаны Александровны. У нее колоссальный опыт, очень внимательное отношение, всегда эффективное лечение. Она стоматолог от бога, честное слово) Спасибо вы есть! И ваш новый офис очень классный) красиво и уютно. Всем рекомендую!
Неотложная помощь
Киев, ул. Пимоненко, 10
Отзыв В 7-ми місячної дитини подруги не виявили двостороннього запалення легень, затягнули дитину в важкий стан, тепер дитину в охмадиті рятують.
Киев, Петра Запорожца, 26
Отзыв Привіт Всім! Перший раз довелося звернутися в дану лікарню на Запорожця.,розболівся живіт і не зрозуміли були причини "чому?", надіялася переболить та довго вагаючись, все ж вирішила звернутися в лікарню, яка знаходилась поруч біля дому,, читаючи безліч різних(як хороших так і поганих) коментарів, я все ж ризикнула. Першим ділом, звичайно , звернулася в рєєстратуру, хотіла отримати направлення до терапевта, ввічлива жіночка доповіла, що терапевт буде лише з 12 години, що мене не влаштовувало (так як робота)..вона запитала, що саме мене турбує щоб якось мені допомогти, я розповіла і вона без ніяких проблем відправила мене до хірурга. Прийшовши до хірурга, мене вислухали, обстежили і допомогли.,я навіть і копійки не потратила, що мене вразило. Так от, хочу сказати, що я задоволена персоналом лікарні і не одноразово звернуся знову (правда надіюсь що не знадобиться). Всім успіхів і бажаю не хворіти.
Отзыв терапевт Заболотний Ігор Володимирович є некомптетентним лікарев. Вважаю, що він займає посаду лікаря випадково. Я звернулась до лікаря зі скаргою на кровотечу з рота, так як маю виразку і це мене дуже хвилювало, на що лікар почав хамити і кричати, що він мені лікарняний не надасть, тому що він не з моєї дільниці,тому що у мене немає паспорта і ще з якихось своїх особистих причин. Наголошую, що лікарняний я у лікаря не просила. Цей "лікар" мене навіть не вислухав! Я була налякана, шокована поведінкою лікаря. Вважаю, що він відмовив у наданні мені медичної допомоги, що є злочином! Готую скаргу на цю безвідповідальну людину головному лікареві,а якщо питання з цим вилупком не буде вирішено, то звернусь у Мін.охорони здоров*я. Будь ласкА, бережіть себе і ніколи не звертайтесь до цього недолікаря.
Медицинский центр
Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17
Отзыв ЛОР врач Паскевич Юлия Викторовна прекрасный, внимательный специалист. Она прекрасно выполнила операцию по удалению полипов в носовых пазухах. Сейчас чувствую себя отлично. Хирургическое отделение прекрасное. Весь без исключения персонал профессионалы своего дела.
143 отзыва
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано