Операции на суставах в Киеве

  9
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых
  Киев, ул. Семьи Идзиковских, 3до 21:00
  Отзыв. Доброго дня! Хочу залишити свій відгук про підрозділ Добробуту на Драгоманова. Була тут з сином минулого тижня, у лікаря Дяченко. Вона нам обом дуже сподобалась, приємна, ввічлива, з почуттям гумору. Усе пояснила зрозуміло і детально. Знайшла спільну мову з малюком, що дуже важливо. А ще не прописувала купи ліків, як це полюбляють робити педіатри з місцевої поліклініки. Дуже дякую за прийом! Будемо звертатися ще!
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Драгоманова, 21Адо 21:00
  Отзыв. В 7-ми місячної дитини подруги не виявили двостороннього запалення легень, затягнули дитину в важкий стан, тепер дитину в охмадиті рятують.
  Еще
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12до 21:00
  Международная медицинская клиника
  Киев, ул. Ревуцкого, 44адо 20:00
  Отзыв. Велика подяка Давиду Анатоліевичуі і Павлу Вікторовичу та всім присутнім за операцію яку зробили моему чоловіку.Їздили по Киеві і ніхто невстановлював діагноз.Нам посовітували клініку Ню-лайф обратилися туди.Через пару днів нас прооперували. Врачі от Бога. Дай вам Бог здоровя. Рекомендую всім. Дякую ще раз.
  Еще
  Поликлинический центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 8Бдо 21:00
  Отзыв. Рекомендую действительно толкового профессионального врача. Все понятно и доходчиво объяснил, ответил на все вопросы. Мою проблему решили, назначили лечение, сейчас уже все хорошо. Спасибо большое, Иван Григорьевич) рекомендую Вас всем своим друзьям и знакомым.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Ивана Крамского, 9до 20:00
  Отзыв. Мої вітання всім хто буде читати даний відгук.....рекомендую потенціальним клієнтам звернути увагу на нього. Вісім місяців назад звернувся на огляд в проктологію (400 гривень огляд). Під час огляду пройшлися по вухам та поставили діагноз парапроктит...запропонували відразу зробити операцію (3400 гривень)....я повіся в жаху очі здорові. Після операції навіть антибіотики не прописав лікар.....далі запропонував зробити 5 перев'язок по 340 гривень. ...Відійшовши від шоку що порізали копчик я звернувся до знайомого хірурга...він покрутив пальцем у виска і сказав курс антибіотиків обов'язково.!!!! Далі навчалося саме цікаве рана не заживала та 8-12 разів сама розкривалася..тобто раз ..два рази на місяць розкриття рани, кров..мій шок. Звернувся в 18 поліклініку проктологію, запропонували зробить АНАЛІЗИ ТА ПЛАНОВУ ОПЕРАЦІЮ. І тут мене взагалі торкунуло як в Ілаї робили операцію без АНАЛІЗІВ !!!! а якщо я сіфілісний чи спідозний ??? Чи в мене сахар зашкалює???? По друге якщо в рані буде нитка чи ще якась гадость умисно залишена лікарями Ілая щоб рана не заживала...Ілая задовбеться отписуватьс від моїх скарг та вирішувати питання з контролюючими органами!!!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ РОЗВОДНЯК НА ГРОШІ !!!!!
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 4к5до 21:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано