МРТ

  МРТ открытого типа в Киеве

  13
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  Wi-Fi
  На карте0
  Лечебно-диагностический центр
  Киев, пер. Строителей, 4до 18:00
  Отзыв. По характеру работы, токарем, на позвоничкик получаю большую нагрузку, что естественно сказываеться на самочувствии. И в последнее время сильно начала болеть спина. Обратился в Меддиагностику, так как териториально ближе и удобно. Ну что сказать, позвоночник мне подлечили, пока не жалуюсь, хотя денег конечн пришлось оставить многовато. Не знаю как в остальных больницах, но здесь дороговато, хотя и результат есть
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Ильинская, 3/7до 23:00
  Отзыв. Загалом задоволений. З мінусів: час прийому змістився на одну годину, довелось чекати, добре, що нікуди не поспішав, тому реєструйтесь з запасом по часу) З плюсів: хороший апарат, знімки хороші. Поряд є туалет, лише ключ в реєстратурі треба попросить, прийняли мене ввічливо, обслуговуванням задоволений. Результат дають в фірмовому пакеті з диском, все по стандарту, результат не довелось чекати більше 10 хв, теж дуже порадував цей факт. Ще хочу відмітити приємну ціну зі знижкою в разі реєстрації через сайт. Я не знаю яка політика цін загалом має бути на МРТ, але те, що я промоніторив то в цьому центрі хороша ціна і хороший апарат, який не змусить вас робити повторні знімки і переплачувати.
  Еще
  Киев, пр-т Победы, 119до 17:00
  Отзыв. Робили мрт дитині 3 років за допомогою наркозу. Рекомендую анастезіолога Дмитра Миколайовича,що працює в Александровському. Процедура відбувалася хвилин 15 20, після якої дитина відразу проснулася ,почував себе нормально, запропонували окрему кімнату для відпочинку,де ми зачекали висновку. Дитина асматик ,але слава богу мрт зробили без проблем,зновуж таки дякую анастезіологу ,дуже приємна і професійна людина. Доречі ми запізнилися,їхали здалеку по об,їзній дорогі,пробки,нерви ,але нас по приїзду прийняли без проблем.Приємний персонал,дякую.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно