На карте0
  Діагностичний центр
  Киев, вул. Ризька, 1до 20:00
  Отзыв. Ответственный центр где работают высококвалифицированные специалисты. Советую всем.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Вышгородская, 69до 23:00
  Отзыв. Взагалі жодної зірки не заслужили! За такі гроші таке ставлення до паціентів, я просто в шоці! запис був на 9-00, прийшлось чекати півгодини. Ну нехай, це людський фактор, хоча які можуть бути затори вранці у вихідний день?! Зробили МРТ, мали перезвонити в цей же день з приводу результатів. Ніхто не передзвонив! А коли я сама набрала номер лабораторії, то адміністратор почала спочатку "віднікуватись", шо вони звонили, а потім сказала, що я взагалі маю сама знати, що результат буде готовий сьогодні. Далі ще веселіше, коли я через півміста приїхала за результатом, то мене ошарашили, що немає диска з дослідженням, на питання, чому по телефону цього ніхто не повідомив, адміністратор толком не пояснила. Навіть і досі ніхто не перезвонив з приводу диска, а пройшлов місяць майже!!!Ставлення жахливе, навіть лікар не вийшла прокоментувати дослідження, оскільки мрт було повторним і контрольним, то у мене звісно були питання. Ніколи більше сюди не прийду! Сумніваюсь тепер у компетентності персоналу та у правильності заключення
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21до 18:00
  Отзыв. Хочу висловити подяку лікарю клінічної лікарні "Феофанія" Пророку Сергію Юрійовичу. Так склалося, що я потребувала медичної допомоги лікаря аритмолога, тому звернулася до Пророка С. Ю. Була вражена його майстерністю як лікаря і людиною, яка проживає проблеми з хворими серцями своїх пацієнтів і вміло знаходить рішення як здолати недугу. Після спілкування і лікування стало зрозуміло, що в української медицини велике майбутнє завдяки таким спеціалістам як Пророк Сергій Юрійович. Хочеться побажати здоров'я Вам і вашим близьким, не зупинятися на досягнутому і надалі успішно реалізовуватися в своїй професії всіх земних і матеріальних Вам благ!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Шелковичная, 39/1до 17:00
  Отзыв. До сегодняшнего дня пользовались услугами Медгарант на Шелковичной. Но сегодня нам отказали в КТ. Причиной отказа было объявлено отсутствие направления врача. Хотя при предварительной записи по телефону на наш вопрос оператор ответил, что направление не требуется. Когда об этом сообщили принимающему врачу - Дмитрию Сергеевичу, если не ошибаюсь, - он в хамской форме указал нам на двери. И это при том, что перед ним был инвалид первой группы на коляске!.. Через 10 минут мы вернулись с направлением, но врача уже не оказалось на месте, хотя время работы по расписанию ещё не окончилось. Огромная просьба к администрации - навести порядок в компании. Если направление требуется, то при записи об этом необходимо сообщать клиентам. Если нет - то не требовать его на приеме. А рабочий день должен оканчиваться согласно расписанию.
  Еще
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно