Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21до 18:00
  Отзыв. У вересні 2020 року у Центрі жіночого здоров'я мені було проведено вагінальну гістеректомію. Висловлюю щиру подяку керівнику Центру – Вадиму Миколайовичу за його високий професіоналізм! Вдячна долі, що потрапила саме до нього. Складну операцію я пережила легко завдяки його підтримці та турботі. Операцію виконано на високому професійному рівні з позитивним кінцевим результатом! Хочу відмітити його організаторські здібності. Це людина, якій вдається одночасно і лікувати, і забезпечувати порядок та дисципліну у відділенні. Рекомендую, як бездоганного спеціаліста, це приклад, на який мають рівнятися інші лікарі в плані професійних та людський якостей. Дякую керівництву лікарні за професійного фахівця! Це ваша гордість! Вадиме Миколайовичу, щиро вдячна за високопрофесійне виконання операції, тепле ставлення, моральну підтримку та людяність. Зичу натхнення, міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!!! З безкінечною повагою та вдячністю Ваша пацієнтка Ніла Шевчук!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Пролежал два дня. Сделали все необходимые процедуры обследования и анализы. Есть хороший специалист кардиолог. Палата норм. Еда, тут как повезет) За 4к гривен в день ожидаешь большего.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Трутенко Онуфрия, 10
  Отзыв. Меня направили на МРТ, делал в этом диагностическом и могу сказать что понравилось отношение, также очень хорошие специалисты здесь работают. цена меня полностью устроила, и спасибо вам за правильный диагноз, теперь назначено лечение и думаю все будет в порядке, так что рекомендую остальным сюда обращаться.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Вышгородская, 69до 20:00
  Отзыв. Делал МРТ гипофиза. Персонал хороший. Цены адекватные.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно