Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Соломенская, 11Адо 17:00
  Современная лабораторная диагностика, точные радиологические исследования, предупреждение заболеваний и многое другое.
  Отзыв. Мне очень нравится клиника и врачи, которые там работают. Всегда получала компетентное мнение специалистов. Также моя семья пользовалась услугой «лечение за рубежом», всё было отлично организовано.
  Еще
  Отзывы75Все цены
  Диагностический центр
  Киев, ул. Ильинская, 3/7до 23:00
  Отзыв. Загалом задоволений. З мінусів: час прийому змістився на одну годину, довелось чекати, добре, що нікуди не поспішав, тому реєструйтесь з запасом по часу) З плюсів: хороший апарат, знімки хороші. Поряд є туалет, лише ключ в реєстратурі треба попросить, прийняли мене ввічливо, обслуговуванням задоволений. Результат дають в фірмовому пакеті з диском, все по стандарту, результат не довелось чекати більше 10 хв, теж дуже порадував цей факт. Ще хочу відмітити приємну ціну зі знижкою в разі реєстрації через сайт. Я не знаю яка політика цін загалом має бути на МРТ, але те, що я промоніторив то в цьому центрі хороша ціна і хороший апарат, який не змусить вас робити повторні знімки і переплачувати.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Ревуцкого, 44aдо 22:00
  Отзыв. Направили сюди з інститут ортопедії. Подзвонила, записалась через 3 дні. Сама процедура зайняла не багато часу. Висновок надали швидко.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно