МРТ

  МРТ конечностей в Киеве

  6
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Зоологическая, 3Вдо 20:00
  Отзыв. В клініку Оберіг звернулась вперше. Клініка дійсно хороша, доглянута і обладнана мабуть чи не найновішими приладами. Персонал привітний і завжди усміхаються. Сюди я прийшла за якісним обслуговуванням, яке і отримала. Клініку рекомендую.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Ильинская, 3/7до 23:00
  Отзыв. Пeрсонал нe привітний, хамки, навіть у дeржавних так до пацієнтів нe відносчться, охоронeць нe на своєму місці, ходить там дe йому нe потрібно, я роздіта лeжу і вони у вікні, мeні цe нe приємно, за звичай оплата після видачі рeзультатів, а тут усe напeрeд. Роздітися при болях у малeнькому приміщeнні нe є рeально, бахіли кинула. Я спитала: що за відношeннявідповідь: а що...цe приватна клініка, я плачу гроші, а вихожу з нe приємними eмоціями. Можe цe мeні нe повeзло з пeрсоналом, а єсть і хороші. На жаль навіть імeні нe захотілося читати.
  Еще
  Киев, пр-т Победы, 119до 21:00
  Отзыв. Високий рівень обслуговування/доброзичливий та чуйний персонал. Зустрычає усміхненій администратор/уважний лаборант пояснює всі аспекті обстеження/лікарі висококваліфіковані!!!!!!!
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Васильковская, 28до 22:00
  Отзыв. Никогда не делайте в этом центре МРТ ГОЛОВНОГО И СПИННОГО МОЗГА!!! Я врач! По этим некачественным снимкам и некорректным описаниям врачу сложно будет понят, что с вами! Отвратительное качество по такой цене!!!!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно