МРТ

  МРТ всего тела в Киеве

  4
  На карте0
  Киев, ул. М. Ломоносова, 33/43до 21:00
  Отзыв. Проходила таку процедуру як бронхоскопія за рекомендацією пульмонолога. Весь процес був повністю знеболений. Цю процедуру проводив мені Мозговий Георгій Юрійович. Дуже хороший лікар, відмінно впорався з забором бронхіального слизу для аналізу. Уже за цими результатами призначили повноцінне лікування.
  Еще
  Отзывы30Все цены
  Клиника
  Киев, ул. Зоологическая, 3Вдо 20:00
  Отзыв. Галина Анатоліївна - висококласний спеціаліст, який, справді, лікує, зважаючи на комплексний підхід. Рівень досвіду та знань говорить сам за себе. Звернулась до лікарки за порадою подруги, так як протягом всього життя ще з дитинства страждала від цілого «букету» діагнозів, поставлених в поліклініках та інших гастроцентрах. Нічого не допомагало. Життя залежало від стану ШКТ, який поводив себе жахливо. На мій подив, Галина Анатоліївна при першій консультації «розвернула» мій напрямок лікування зовсім в інший бік, і, нажаль, я не одразу повірила в нього. Пізніше цей підхід до лікування підтвердили спеціалісти закордоном. Сьогодні я прийшла подякувати Галині Анатоліївні за те, що вона одразу вказала мені на джерело моєї проблеми і дала мені можливість бути здоровою, адже я пролікувалась за її рекомендаціями, хоча і не одразу. Читачам хочу сказати, що в Україні більшість лікарів люблять приписувати неіснуючі діагнози і їх лікувати, коли корінь зла прихований в іншому місці - а саме в нашій
  Еще
  Киев, пр-т Победы, 119до 21:00
  Отзыв. Закликаю людей не робити МРТ в Олександрівському центрі, тому що лікарі некомпетентні. Зробили дитині МРТ і написали діагноз - правосторонній сколіоз, сакралізація. В Умані зробили рентген - лівосторонній сколіоз, люмбалізація. Уманський діагноз підтвердили : лікар-ортопед Петров, лікар-ортопед хірург Маналакі (в Умані), Московенко лікар ортопед (В обласній лікарні), Міжнародний центр нейрохірургії, лікар Курілець І. М. То як це зрозуміти? За що я заплатила 1830 грн.? Та ще захищають один одного, доводять, що вони правильно зробили, одні вони розумні, всі 5 лікарів дурні. А може навпаки?
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Вышгородская, 69до 23:00
  Отзыв. Тетя делала МРТ сустава правой руки, давно мучалась и только МРТ помогло определить первопричину болей. По ее рекомендации и другие знакомые ездили с ребенком, тоже остались довольны.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно