МРТ всего тела в Киеве

  5
  На карте0
  Медичний центр
  Киев, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 60с 08:00
  МР-знімки з високою деталізацією, чіткістю та точністю
  МРТ всього тіла з DWI (стандартний протокол)
  10 000 грн.
  МРТ всього тіла з DWI (розширений протокол)
  12 000 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Была на приеме у доктора гинеколога Акуловой О. С.( осмотр+ кольпоскопия+УЗИ). Врач высокой квалификации!
  Еще
  Отзывы34Всі адресиВсі ціни
  Медицинский экспертный центр
  Киев, ул. М. Ломоносова, 33/43с 08:00
  Отзыв. Мені пощастило потрапити до справжніх професіоналів клініки Варта на Ломоносова 33/43! Велике вам спасибі, ви все відмінні і чуйні люди! Одна велика Команда! Окреме спасибі Андрію В'ячеславовичу Гурандо! Дай Бог вам міцного здоров'я! Від щирого серця дякую за розуміння і підтримку. Процвітання і Благополуччя вам!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Зоологическая, 3Вс 08:00
  Отзыв. До клініки Оберіг звернулися з патологією сечостатевої системи у сина- вінцевої гіпоспадії. Довго шукали спеціаліста в Києві, збирати відгуки і зупинилися на Устенко Г.М. і дуже задоволені своїм вибором і результатом. Операція дуже важлива для хлопчика і успіх залежить практично повністю від хірурга, від його таланту та досвіду. Я дуже рекомендую! Чудовий лікар, ювелірна майстерність, професійний супровід з поясненнями. Відносно ставлення до пацієнтів: так, він не буде сюсюкатися, вести розмови про погоду, тому що він зосереджений на своїй роботі і видно, що уважний до деталей. Поки лежали в стаціонарі, дуже багато хлопчиків лежали з такою ж патологією, багато хто після декількох невдалих операцій в обласних лікарнях. Що мені дуже сподобалося в лікарні: дитині створені максимально комфортні умови: засинає і прокидається від наркозу поруч з мамою, перебування в індивідуальній палаті тільки з мамою, уважний персонал, смачне харчування.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Вышгородская, 69с 08:00
  Отзыв. Хорошее обслуживание, очень приятный и квалифицированный персонал! Хорошие мрт аппарат Филипс на 1.5 Тесла! Цены в среднем как т везде, но обслуживание на высоте!
  Еще
  Киев, пр-т Победы, 119с 08:30
  Отзыв. Не могу, к сожалению сказать о качестве обследования, но уже на уровне консультации по телефону о том, какие услуги предоставляются, впечатления самые отрицательные. Администратор Оксана-совершенно не владеет информацией да и не представляет, как нужно разговаривать с клиентом по телефону.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно