Магниторезонансная томография (МРТ)

  МРТ Позняки, Дарница Киев

  10
  На карте0
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12с 08:00
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: осокорки
  Отзыв. Консультант на вопрос о стоимости УЗИ не смог дать ответа, так как не знает какое именно УЗИ меня интересует и какие бывают. Это не смотря на то, что я уточнил какой специалист мне нужен.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Харьковское шоссе, 121с 08:00
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: харьковский
  Отзыв. Ужасное качество МРТ. Просто выброшенные на ветер деньги в размере (900 грн). Уже к 4 врачам пришел, и все говорят что на МРТ ничего толком не видно, так как глубина просвета 0,4 Тесла. А для колена важны детали снимка до мелочей. Я жалею, что потратил свое время и деньги на Medgarant. Если Вам интересно узнать свою проблему, делайте МРТ в нормальном месте. Кому нужны доказательства пожалуйста все мои фото с заключением, которое скорее всего тоже было с трудом составлено, поскольку меня переспрашивали: "А ЧТО ЖЕ У ВАС ТАМ С НИМ ТАКОЕ"? Тоесть мне еще и нужно было рассказывать, что писать в заключении. Да и еще, в помещении лампы неприятно слепят глаза, лежать во время процесса со включенным светом просто не возможно! Вообще не понимаю кто тут написал отзывы в пять звезд, вранье!!!(
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: бортничи
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  8 отзывов
  Клиника Вертебрологии и Нейроортопедии
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 5с 09:00
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: позняки
  Отзыв. Дякую за надану кваліфіковану своєчасну допомогу клініці Vertebra. Я дуже задоволений результатом лікування моєї спортивної травми. Гарний сервіс, індивідуальний підхід, рекомендую. Окреме спасибі, моєму лікарю Петру Барчуку, за моральну підтримку і відмінне почуття гумору.
  Еще
  Все адреса
  Медицинский центр
  Киев, пр-т Бажана, 12АКруглосуточно
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: осокорки
  Отзыв. Асоціація центрів МРТ та КТ України відзначає клініку "Борис", як центр, в якому надаються виключно якісні послуги магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії, та рекомендує його як кращий центр за рейтингом 2018 року
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Томография
  Дополнительно
  МРТ