На карте0
EurospineЦентр позвоночника
Киев, пр-т Николая Бажана, 12
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: осокорки
Отзыв Работаю по 8часов на ногах! Спина болела ужасно.Центр позвоночника Eurospine ,подарил мне лёгкость, теперь буду ходить на профилактические массажи
БорисКлиника
Киев, пр-т Бажана, 12А
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: осокорки
Отзыв Асоціація центрів МРТ та КТ України відзначає клініку "Борис", як центр, в якому надаються виключно якісні послуги магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії, та рекомендує його як кращий центр за рейтингом 2018 року
92 отзыва
ДобробутПоликлиника для взрослых
Киев, ул. Мишуги, 12
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: осокорки
Отзыв Здавала аналізи 27.06 результатів до сих пір нема , сьогодні вже 4.07. Причому телефонуючи до контакт центру дві 2.07 і 3.07 мене запевнили що вже сьооодні завтра все повинно бути! По факту нічого!!! Вперше і в останнє користуюсь вашими послугами!
Инновационная диагностикаДиагностический центр
Киев, ул. Ревуцкого, 44a
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: осокорки
Отзыв Делал тут МРТ головного мозга. Все быстро, четко и профессионально. Цена, практически, самая низкая в Киеве
Институт проблем терапииМедицинский центр
Киев, Михаила Коцюбинского, 8А
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: бортничи
Отзыв Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
Красный хуторДиагностический центр
Киев, Харьковское шоссе, 121
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: харьковский
Отзыв Лікарня-"ХОСТЕЛ". Не лікарі, а м'ясоруби працюють в цій лікарні. Рубають тіла своїх пацієнтів, мов шматки м'яса. КРАЩЕ НЕ ПОТРАПЛЯТИ СЮДИ! Моїй мамі хотіли відрізати ногу не зробивши повного аналізу всього організму і без виявлення конкретної причини. До того ж, жахливі умови, а ставлення персоналу до пацієнтів грубе і огидне.
ЛДЦ МИБСДиагностический центр
Киев, ул. Симферопольская, 8
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: новая дарница
Отзыв Всё очень понравилось. Очень приветливый персонал, врач всё доступно и грамотно рассказал и правильно описал заключение исследования МРТ. Рекомендую)))
МедГарантМедицинский центр
Киев, ул. Харьковское шоссе, 121
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: харьковский
Отзыв Делал МРТ коленного сустава (900грн.). Качество обслуживания очень хорошее, персонал вежливый и внимательный, помещение аккуратное, есть все удобства, даже телевизор можно посмотреть. МРТ сделали качественно, в протоколе обследования есть подробное заключение врача-рентгенолога. Молодцы!
Все адреса
Нью ЛайфМеждународная медицинская клиника
Киев, ул. Ревуцкого, 44а
Район: дарницкий, левый берег
Микрорайон: осокорки
Отзыв Добрый день! Посещала вашу клинику, все практически понравилось. Только мало места в холле. Можно добавить больше стульев? А так все хорошо. И еще, нет привычных для любой другой клиники фотографий с участием клиники и персонала в каких-то проектах, симпозиумах. Что-то о врачах почитать, обычно есть дипломы, работы, фото на видных местах вывешивают или на сайте почитать. Как-то мало информации кто меня лечит. А так, большая благодарность. Спасибо вам большое.
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано
Томография
головного мозга
лицевого черепа
шеи
грудной клетки (легких)
брюшной полости
забрюшинного пространства
малого таза
таза
позвоночника
коленного сустава
Дополнительно
работают в выходные
работают круглосуточно
МРТ
1,5 тесла
3 тесла
с контрастированием
открытого типа