Проктологи женщины в Киеве

  7
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Энтузиастов, 49до 20:00
  Отзыв. Чудовий, уважний, ввічливий лікар. Дякую Наталію Олександрівна! Наша малеча дуже лякается, коли ми йдемо в лікарню. І кожен похід - це стрес для мене і для неї. Нам потрібно було зробити прививку, вже підійшов час.. Подзвонили до центру, адміністратор все запитала, порекомендувала прийти напередодні - пояснило чому - огляд педіатра, аналізи. А потім вже робити прививку. Так і зробили. І були два прийоми, як і теба. Дитина вперше не налякана, трошки поплакала під час прививки, а так все чудово. ДУже, дуже рекомендую лікаря! Я в захваті. тепер ми тіки сюди!
  Еще
  Клініка
  Киев, вул. Глибочицька, 40хдо 21:00
  Отзыв. Искала именно женщину-проктолог, т.к. к мужчине стеснялась идти со столь деликатной проблемой: тромбоз геморроидального узла. И в своём выборе не ошиблась: врач очень мягко провела опрос и дальнейший осмотр. Назначенное лечение помогло!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Маршала Рыбалко, 11/БКруглосуточно
  Отзыв. Большая современная клиника! Оформили семьей контракт на год и забыли что такое очереди в поликлиниках! Огромный плюс, что стали работать круглосуточно! Спасибо за заботу о здоровье клиентов!
  Еще
  Клиника пластической хирургии и эстетической косметологии
  Киев, ул. Глубочицкая, 32Бдо 21:00
  Отзыв. Это новое место, где консультирует Андрей Харьков, лучший пластический хирург Украины.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Рогнединская, 5/14до 20:00
  Отзыв. Висловлюю щиру вдячність професору Яроцькому Миколі Євгенійовичу! Людяний,уважний,ввічливий,професіонал своєї справи провів складну операцію,зробив те на що,навіть,не давали надії інші лікарні та медичні центри.Шановний,Миколо Євгенійовичу,з роси і води Вам на добру сотню літ,міцного здоров'я і терпіння у Вашій не легкій справі!Ви рятуєте життя і даруєте надію.Щиро вдячна Вам за допомогу і доземний Вам уклін.Нехай Бог береже Вас і Вашу родину!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно