На карте0
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, ул. Арсенальная, 9/11Выходной
  Отзыв. Замечательный медицинский центр. очень приятный и приветливый персонал, консультация специалиста была на уровне, спасибо за качественное обслуживание.
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр проводить лікування за чіткими медичними стандартами
  Мініінвазивне хірургічне лікування геморою (THD)
  15 000 грн.
  Всі ціни
  Всі ціни
  Онкологічний центр
  ул. Соборная, 21Круглосуточно
  Медичний центр
  Киев, вул. Урлівська, 40Выходной
  Надаємо гнучку систему знижок. Працюємо без вихідних.
  Отзыв. Переехала в Киев четыре года назад и озадачилась поиском женского врача. Побывала у трех специалистов, но не нашла своего. По отзывам нашла Тимофееву Наталью Олеговну и "Клинику доброго доктора". Врач понравилась с первых слов консультации. Очень профессиональный доктор, умеет доступным языком объяснить любые медицинские диагнозы. Выявила все проблемы, назначила поэтапное лечение, все прошло просто на отлично! Очень довольна ценой. Огромное спасибо Наталье Олеговне и всему персоналу клиники! Я ваш пациент надолго.
  Еще
  Киев, Петра Запорожца, 26Выходной
  Отзыв. Прийшла в поліклініку на Петра Запорожця 26 із поганим самопочуттям, температура 39, мене щоб прийняти і надати мені допомогу на мене накричали, тому що я без прописки, хоча я студентка навчаюся, будучи в поганому стані мені кинули якісь документи заповнити і заплатити 200 грн, за прийом. Як це називається? Не заплатиш - помирай. Я відмовилася від такої тіпа допомоги. Знову попадаю до них в поліклініку уже із запаленням нирок, температура 40 і мене знову ніхто не приймає, чоловік ледве допросившись щоб мене подивились відправили незрозуміло до якого врача який виписав чай від запалення і все. В кінці кінців я після їхнього лікування знову попала до лікарні іншої, де мені надали кваліфіковану допомогу. Таким лікарям не можна працювати, тому що вони не лікують, а заліковують, давали клятву лікаря, і забулися.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно