Инфракрасная коагуляция геморроидальных узлов в Киеве

  5
  На карте0
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, ул. Арсенальная, 9/11до 20:00
  Інфрачервона коагуляція внутрішніх гемороїдальних вузлів
  1 200 грн./вузол
  Всі ціни
  Отзыв. Чудова клініка, гарне відношення до пацієнтів. Зрочність в тому, що тут є можливість пройти повне обстеження. Хочу подякувати чудовому спеціалісту Шепітько Ларисі Миколаївні. Це дуже талановитий лікар, професіонал. 18 вересні я звернулась на прийом до Лариси Миколаївни, мені був поставлений діагноз "Трьохкамерна кіста ПЯ" допомогти могло тільки оперативне втручання. Але, дякуючи професіоналізму лікаря, вірно призначеним лікам , дотриманню рекомендацій 30 жовтня я отримала гарну новину. На УЗД обстеженні нічого не було виявлено. Я дуже вдячна Ларисі Миколаївні.
  Еще
  Отзывы8Всі ціни
  Медичний центр
  Киев, вул. Урлівська, 40до 20:00
  Надаємо гнучку систему знижок. Працюємо без вихідних.
  Лікування гемороїдальних вузлів методом інфрачервоної коагуляції
  1 800 грн.
  Всі ціни
  Отзыв. Хороша, охайна клініка.
  Еще
  Отзывы23Всі ціни
  Медицинский центр
  г. Ирпень, ул. Соборная, 128/1до 20:00
  Отзыв. Була на прийомі у алерголога Вітик Лілії Дмитрівни в Ірпіні. Дуже не приємна людина. Розкритиковала, все що я приймала раніше, те що мені виписував попередній лікар. Задавала запитання не відриваючись від компа та видала направлення на бланку Діла на тест. Я запитала чи обов.язково Діла, бо відділення нема в Бучі. ПРосто відповіла -так, без пояснень. Я здала тест в Бучі, тест отримала негативний і відправила на вайбер, щоб лікар написала, який краще зробити далі, так як це роблять всі лікарі, розуміючи що прийом лікаря 700 грн явно не коштує направлення на слідуючий тест. Спочатку на вайбер приходила два рази відповідь, що лікар Вам зателефонує, а потім взагалі написали, що лікар хоче щоб Ви прийшли на прийом. Цікаво, про що на тому прийомі за 700 грн вона буде зі мною спілкуватись, вруче наступний бланк на тест.
  Еще
  Медичний центр
  Киев, ул. Н. Василенко, 7до 20:00
  Украинско-немецкий гастроэнтерологический центр
  Киев, бул. Тараса Шевченко, 17до 18:00
  Отзыв. Гастроцентр с большим опытом и квалифицированным персоналом. Все знакомые и сам лично решал проблемы с которыми обращался. Рекомендую
  Еще
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно