Инфракрасная коагуляция геморроидальных узлов в Киеве

  14
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медичний центр
  Киев, ул. Н. Василенко, 7с 08:00
  Багатопрофільний центр. Досвідчені фахівці. Сучасне обладнання. Денний стаціонар.
  Отзыв. Високопрофесійний лікар,знавець своєї справи і прмємний в спілкуванні. Завжди на звязку. Призначене ним лікування ефективне. Рекомендую.
  Еще
  Отзывы8Все цены
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, ул. Арсенальная, 9/11с 08:00
  Отзыв. Очень большая экономия по времени. Можно консультацию пройти , сразу сдать анализы и пройти обследование.Получить лечение. И все в одном месте. Рекомендую!!!
  Еще
  Отзывы5Все цены
  Клиника
  Киев, пр-т Порика, 9АКруглосуточно
  Отзыв. Я є клієнтом клініки. І чоловік мій також. Користуємось тому що близько.. Але клініці далеко до хорошої, якщо чесно. Загубили виписку з діагнозом і списком потрібних аналізів? Ваші проблеми, по телефону вам ніхто нічого не підкаже - їдьте в клініку. Хочете вияснити по телефону? Нереально, бо в інтернеті тільки загальний номер, а по загальному номеру вгадайте що - правильно, ніхто не підкаже, бо інфо тільки на ресепшині! А ще - їм майже неможливо додзвонитись. Гінеколог прописала купу препаратів, які мені, виявилось, не можна приймати через збільшену щидовидку (про неї навіть не запитались). І це після двох прийомів, УЗІ і аналізів на 2000 грн! Але з виставленням рахунків справляються добре, маю визнати.. Реально таке відчуття, коли ти там, що тебе там наступного разу і не очікують побачити. Ніхто тобі не пропонує записатись на прийом, щось там перевірити. Моєму чоловіку просто сказали, шо треба операція (а вони такі операції роблять, по ідеї). Все, іди вирішуй, роби аналізи. Корочше кажучи, заберемо виписку і більше нас в цій клініці не буде.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Щекавицкая, 36с 08:00
  Отзыв. Выкачка денег,совести у них нет.Лечить любят здоровых,клятва Гиппократа им точно не известна.Не верьте красивой рекламе это всего лишь вывеска.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Вадима Гетьмана, 1Вс 08:00
  Отзыв. Хорошая клиника. Прошел здесь курс сеансов классического лечебного массажа, для того чтобы избавиться от болей в спине. Понравился массажист, который свою работу сделал на высоком уровне профессионализма. Результат меня порадовал, так как после лечения массажем, болей в спине у меня больше нет.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно