Физиотерапия

  Озонотерапия в Киеве

  33
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Березняковская, 30бдо 20:00
  Отзыв. Обращался к неврологам оксфорда дважды. Первый раз - из-за сильнейших приступов головной боли, но невролог клиники уже после нескольких дней "поставил меня на ноги". Вторично обратился с болями в спине, и мне снова, эффективно и достаточно быстро, помогли. Своими визитами я остался доволен.
  Еще
  265 отзывовВсе адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Кудряшова, 20до 21:00
  Отзыв. В клинике на Глубочицкой, 40х, моей бабушке удаляли катаракту. Улучшение очень заметно. Делал операцию Лихошва А.Ю., очень хороший врач. Я рекомендую.
  Еще
  265 отзывовАкции и новостиВсе адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
  Отзыв. Сходила в їх косметологію - постійно чула рекламу і вирішила для проби зробити ультразвукову чистку.Косметолог Оля, активна та привітна, швиденько зробила чистку та догляд, результатом задоволена. якщо знадобиться ще шось - думаю, можна звертатися.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. У Мановицкой О.В. наблюдаюсь несколько лет. Оксана Викторовна - высококлассный специалист, а также просто доброжелательный и позитивный человек, готовый прийти на помощь.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Макеевская, 8до 20:00
  Медицинский центр репродуктивного здоровья, который специализируется на лечении бесплодия и наблюдении беременности
  Отзыв. Дуже вдячні доктору Продан Тетяні Анатоліївні,за золоті руки,
  Еще
  Акции и новостиУслуги28 отзывовВсе адресаВсе цены
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Ивана Мазепы, 6Вдо 18:00
  Отзыв. Делала рентген - новенький аппарат, внимательная лаборант, всё аккуратно и без задержек.
  Еще
  13 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  7 отзывов
  Все фильтры