Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр полного цикла для всей семьи
  Киев, ул. Днепровская Набережная, 26Кдо 21:00
  Многопрофильный медицинский центр с собственной лабораторией и роддомом, который работает по системе «Все включено»
  Отзыв. Сімейний приватний пологовий будинок. Завжди уважний персонал.
  Еще
  Медицинские центр
  Киев, ул. Елены Пчилки, 4до 20:30
  Отзыв. Хочу выразить свою благодарность врачам клиники за ответственное отношение к пациентам.Неоднократно обращалась за медицинской помощью к врачам клиники Гармония здоровья и всегда оставалась довольна результатами лечения и доброжелательным отношением персонала.В клинике всегда чисто и уютно, а персонал максимально вежлив и внимателен к пациентам.
  Еще
  Медицинские центр
  Киев, ул. Ревуцкого, 40Вдо 20:30
  Отзыв. Нещожавно доводилось там побувати. Лікар який обслуговував дуже хороша і компетентна. Клініка з хорошими мовами тільки місця трошки мало для очікуючих. В холі є телевізор і сидячі місця, тому це компенсується.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Елены Пчилки, 2до 20:30
  Отзыв. Пішла до гінеколога на огляд з приводу вагітності/медикаментозного преривання на ранніх термінах. Вагінальним датчиком користується невміло - було жахливо боляче(!) та не зважаючи на скаргу лікар зауважила что такого бути не може. 15 хвилин просиділа в коридорі - на аналізи направлення не отримала. Треба сказати - вагітність не перша - навіть при родах біль був МЕНШИЙ. Що я отримала за 340гривень? Нічого - лишень загальну інформацію з приводу вагітності в цілому (яку і в школі проходять і в інтернеті прочитать можна). Медикаментозний аборт обговорювать не вдалось - жодних назв препаратів та виробників/сертіфікатів не було надано. Більш того лікар надав абсолютно хибну інформацію про ШКОДУ грудного вигодовування дитини під час вагітності - казала ТЕРМІНОВО відлучати старшого через скорочення матки. Хоча факт відомий - після встановлення лактації (6-8 тижнів) скорочення матки та виділення окситоцину не відбувається. Більш того лікар радісно поділилась історіями про її власне НЕВМІННЯ ВИБИРАТЬ дозу препарату для медикаментозного аборту на дуже ранньому терміні (до 5 тижнів) - як відомо це і є основною причиною необхідності застосування хірургічних методів. Коротше кажучи - дільничний лікар жіночої консультації - це безкоштовно плюс хоч якась повага. А це криворуке недовчене чудо .
  Еще
  Семейный медицинский центр
  Киев, ул. Елизаветы Чавдар, 8до 20:00
  Отзыв. Дуже брудно. Я в шоці. Як так може бути в медичному закладі, і куди дивиться головний лікар? За той час, що я знаходилась з дитиною, брудно було від рецепції, в коридорі та кабінеті педіатра(я була на прийомі у Али Мар"янівни). За той час, що ми там були, і доки вийшли - бруд залишився. Персонал якийсь не зібраний, враження як на базарі, дівчата стоять і теревенять, доки мене розраховують. Вибачте, але ваші ціни ніяк не відповідають вашій якості. Має бути соромно керівництву, за такий безлад у їхньому закладі.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно