На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. А. Ахматовой, 31до 20:00
  Отзыв. Не вперше зветаюся з дітьми до центру, але такого жаху ще не було. Прийшли за 5 хв до прийому до педіатра на 18:00 14 травня 2018 року, адміністратор Наталія повідомила , що потрібно зачекати 5- 10 хв. Ок, правда де чекати? Невеликий диван був повністю зайнятий відвідувачами . Тобто адміністрація центру взагалі не розраховує час прийому та не піклується про комфортне очікування клієнтами. Про те ,що для найменших відвідувачів не зроблено нічого можна і не говорити, так як відсутній навіть пеленальний столик. Отже, я з двома дітьми очікую прийму на вулиці( одній дитині 9 місяців), через 10 хв мій син запитує у адміністратора " чи можна вже заходити?" . Відповідь адміністратора " ще 5 хв"... В результаті ми покинули центр через 40 хв очікування, так і не дочекавшись прийому. Єдине ,що порадила нам адміністратор - ще зачекати. Тобто прийти о 17:55 і о 18:35 так і бути не обслуженими це нормально???? Треба ще трохи зачекати???? Абсолютна не повага до клієнта,нульова організація. На моє питання , чому не попередили , що затримується прийом - відповіді не було .На моє питання про причину затримки - прийом затримує лікар. Тобто ні адміністратор, ні лікар не дбають про репутацію закладу. Адміністратор жодного разу не зайшла до лікаря і не звернула увагу на те, що є пацієнти , котрі чекають на ПОВТОРНУ консультацію,адже ми проходили лікування призначене педіатром , на прийом якого очікували .
  Еще
  14 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Регенераторная, 4к8/2до 19:00
  Отзыв. Подзвонила записати дитину до педіатра для отримання звичайної справки в школу перед початком навчального року, 14 років. Дівчина оператор продиктувала список спеціалістів яких треба відвідати і які аналізи здати для цього. При чому порадила сходити для цього в державну клініку, бо в цій кліниці таких спеііалістів немає)) І тільки після цього записуватись до педіатра. Вважаю це некоректним і не професійним адже такі направлення дає лікар на консультації, а не оператор. В 2017 році таку справку отримали без проблем. * * P.S ilaya Family, ніде не сказано, що ви мали право відмовити у видачі цієї справки без огляду вказаних спеціалістів.
  Еще
  8 отзывов
  Детская поликлиника
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 4к5до 21:00
  Отзыв. Посетили клинику на Героев Сталинграда - делали малышу первую прививку АКДС, волновались очень, с этой вакцинацией! Но тут, мало того что вакцины нигде больше нет, а время идёт, ребёнок растёт и мы не хотели тянуть! В общем, по телефону проконсультировали, педиатр претворил и ответил на все мои вопросы, цена на вакцину адекватная, ну а увидев сервис при посещении - я поняла, что они свою денежку отрабатывают ! Чистота, красота, приветливый персонал, пеленочки, памперсы, все в наличии! Педиатр очень внимательный и провела отличный осмотр ребёнка, так же ответила на все вопросы, доктор, что делала вакцину, сдала это буквально за секунду - я успела лишь моргнуть, говорит все! Мы остались очень довольны визитом, и да, гардероб на входе, внимательный мужчина на гардеробе, переночку на пеленатор нам постелил, увидев что мы туда идём одевать ребёнка, в общем во всех мелочах, но уровень достойный, молодцы!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано