Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Хотілося б висловити надзвичайну подяку Денису Сергійовичу Кузьменко. Я дуже шаную сучасний поступ медицини з усіма найновітнішими технологіями. Завжди вимагаю грунтовних пояснень щодо того, що і як відбувається в моєму організмі і яким чином призначений препарат буде на цей процес діяти. Та, знаєте, лікування у Дениса Сергійовича змушує визнати, що разом із необхідністю професійної компетентності медика, першорядним усе ж є той немедичний, суто людський компонент, якого так часто бракує сучасним лікарям поруч із найпрогресивнішими знаннями. Напевно, унікальним і найціннішим сьогодні є той варіант лікування, коли лікар, володіючи безліччю методів лікування, знайде спосіб зробити так, щоби приводів застосувати ці методи не було. І це варіант лікування в Дениса Сергійовича. Завдяки йому, його знанням і турботі, завдяки не просто індивідуальному, а ОСОБИСТІСНОМУ підходу, тепер я не маю тих проблем, які заважали мені жити. Дуже важливо вчасно потрапити до гарного лікаря. І якщо Ви це читаєте, то Ви вже майже в нього. Рекомендую!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Срибнокильская, 20до 21:00
  Отзыв. Пот приему вопросов нет, меня грамотно проконсультировали, ответили на все мои вопросы. Доктор видно что человек с большим опытом, в то же время на простом языке изъясняется, все понятно и информативно.
  Еще
  Клиника
  г. Ирпень, ул. Университетская, 2/1до 21:00
  Отзыв. Нам понравилась педиатр Ирина Хохлова. Как для врача данной специальности нашла подход к моему ребенку, а это не так легко. Ее назначения дали хороший результат, поэтому мы целиком удовлетворены нашим знакомством.
  Еще
  Клиника
  Киев, Оболонская набережная, 1/2Выходной
  Современное медицинское оборудование и высокий европейский стандарт предоставляемых услуг
  Отзыв. Лихошва Александр Юрьевич не просто прекрасный человек,но специалист с большой буквы. Проводил операцию катаракты, зрение возвращено. Спасибо, Док)
  Еще
  Отзывы377Все адресаВсе цены
  Клиника
  Киев, ул. Михаила Гришка, 1до 21:00
  Многопрофильная клиника с собственной лабораторией и стационаром.
  Отзыв. Очень понравился дерматолог - Вишенский Анатолий Петрович. Рекомендую.
  Еще
  Отзывы377Все адресаВсе цены
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно