УЗИ в Позняках Днепр

  29
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Срибнокильская, 20с 08:00
  Отзыв. Сервис очень впечатлил. Врач - профессионал своего дела. Ответили на все интересующие меня вопросы, дали полезные рекомендации и советы. Рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. А. Ахматовой, 31с 08:00
  Отзыв. Не вперше зветаюся з дітьми до центру, але такого жаху ще не було. Прийшли за 5 хв до прийому до педіатра на 18:00 14 травня 2018 року, адміністратор Наталія повідомила , що потрібно зачекати 5- 10 хв. Ок, правда де чекати? Невеликий диван був повністю зайнятий відвідувачами . Тобто адміністрація центру взагалі не розраховує час прийому та не піклується про комфортне очікування клієнтами. Про те ,що для найменших відвідувачів не зроблено нічого можна і не говорити, так як відсутній навіть пеленальний столик. Отже, я з двома дітьми очікую прийму на вулиці( одній дитині 9 місяців), через 10 хв мій син запитує у адміністратора " чи можна вже заходити?" . Відповідь адміністратора " ще 5 хв"... В результаті ми покинули центр через 40 хв очікування, так і не дочекавшись прийому. Єдине ,що порадила нам адміністратор - ще зачекати. Тобто прийти о 17:55 і о 18:35 так і бути не обслуженими це нормально???? Треба ще трохи зачекати???? Абсолютна не повага до клієнта,нульова організація. На моє питання , чому не попередили , що затримується прийом - відповіді не було .На моє питання про причину затримки - прийом затримує лікар. Тобто ні адміністратор, ні лікар не дбають про репутацію закладу. Адміністратор жодного разу не зайшла до лікаря і не звернула увагу на те, що є пацієнти , котрі чекають на ПОВТОРНУ консультацію,адже ми проходили лікування призначене педіатром , на прийом якого очікували .
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Срибнокильская, 1с 08:30
  Отзыв. Оличные специалисты.
  Еще
  Семейный медицинский центр
  Киев, ул.Княжий Затон, 21с 08:00
  Отзыв. продолжается мое приятное путешествие по Поликлинике-Моя Клиника)) Мой любимый Ник Ник Лысенко отправил меня на более подробное узи( чего не скажу) к Татьяне Викторовне Полищук Спасибо все как доктор прописал буквально)))
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 46Ас 08:00
  Отзыв. Робила в клініці УЗД, сервісом залишилась задоволена.
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  УЗИ
  Этот сайт использует cookies
  Понятно