УЗИ на Подоле Киев

  16
  На карте0
  Медичний центр
  Киев, вул. Оболонська, 6Выходной
  Якісне та сучасне обладнання. Швидкі аналізи. Денний стаціонар.
  Створенi безпечнi умови. Незалежимо вiд графiкiв вiдключення
  Отзыв. Потрапив за направленням на УЗД до лікаря Грігіна Антона. І хочу відмітити, що цей лікар дуже прискіпливий і уважний до деталей. Рекомендую!!!
  Еще
  Отзывы7Всі ціни
  Киев, ул. Щекавицкая, 7/10Выходной
  Отзыв. Татьяна Градова квалифицирований врач и замечательный спецыалист. Человек который помогает людям исполнить ихнию мечту.Как человек и как врач одна из лучших которую только можно встретить.Если вы за результатом то вам к ней.РЕКОМЕНДУЕМ!!!
  Еще
  Лаборатория
  Киев, ул. Андреевский спуск, 38до 18:00
  Отзыв. Йшла до гінеколога на УЗД. Записувалась 'на завтра' і дуже здивувалась, що тут є вільні місця на різний час порівняно з іншими центрами, у яких все розписано на декілька днів наперед. З певних причин записалася на абдомінальне УЗД і точно знала, що воно покаже все, що потрібно (мій постійний лікуючий лікар все пояснив). А Коноваленко (саме ця гінеколог бездарно робила УЗД) почала в кабінеті влаштовувати сцени з приводу того що треба робити трансвагінальне. Психологічно тиснула, фиркала, різко закидала шнур від апарату прямо мені на ноги, дивилась хвилин 20!! невідомо на що, потім кинула серветку і нервово запихала у файлик заключення. Все це мовчки, зло попихуючи в мою сторону. Нічого не сказавши, не озвучивши висновку, що вона мала зробити у супроводі з написаним заключенням, провела на рецепцію і з кислою міною побажала не хворіти. Абсолютно неадекватна і непрофесійна поведінка. Як би там не було, але влаштовувати на прийомі у приватній поліклініці цирк просто не в її інтересах. Підозрюю, що хотіла вмовити мене на вагінальне, тому що на звичайному уже нічого не бачить. Довго роздивлялася фотографії в окулярах. Не раджу йти до цього лікаря, якщо не хочете стикнутися з халатністю, грубістю і непрофесійністю.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Оболонская, 29до 15:00
  Отзыв. Посещала УЗИ брюшной полости. В целом медицинский центр понравился, врач очень компетентный, хорошо провел прием.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, вул. Межигірська, 87Адо 20:00
  Отзыв. Робили щеплення дитині та дорослому. Все професійно. Приміщення просторе, світле, дуже чисте, дитячі іграшки чисті, не зламані. Ввічливий персонал, знайшли підхід до дитини. Ціни нормальні, ринкові. Рекомендуємо
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  УЗИ
  Этот сайт использует cookies
  Понятно