УЗИ в Нивках Киев

  5
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Туполева, 19до 17:00
  Отзыв. Відстійний заклад. Був запис на вакцинацію о 8 ранку. Для того, аби вчасно прибути я прокинувся о 6, приїхав завчасно, відстояв чергу в реєстатурі і все для того, аби почути "всі лікарі які роблять вакцинацію захворіли, вам не зможуть зробити вакцину". Я реєструвався через ХелсіМі, чому не можна було хоча б відмінити запис, я вже не кажу про те, що можна передзвонити, якщо ви турбуєтесь про клієнтів!
  Еще
  Частная клиника
  Киев, Щербаковского, 52до 20:00
  Отзыв. Пришли довольно поздно, по нашему не знанию. Узист уже ушел. Объяснили девушке на приеме, что ситуация довольно острая. Вызвонила узиста с остановки(она уже уезжала). Нас очень качественно обслужили, объяснили, показали. Огромное спасибо. Все на достойном уровне, и за более чем приемлемую цену.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Даниила Щербаковского, 52до 20:00
  Отзыв. Лікар Хохуля Ж.С. чудовий лікар, зрозуміло все пояснює. Мені дуже сподобалось відвідування в клініці.Буду всім рекомендувати і клініку і чудового лікаря.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Ивана Выговского, 1Ддо 20:00
  Отзыв. Хороша клініка. Був уже два рази. Все акуратно, чисто та стерильно. Культура обслуговування на висоті. Надали рекомендації по лікуванні, аналізи роблять швидко та якісно. Все просто і чудово. Рекомендую.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Стеценко, 19до 21:00
  Отзыв. Все сподобалось. Ліліана на рецепшені чудова. МРТ зробили якісно. Результатом дуже задоволена!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  УЗИ
  Этот сайт использует cookies
  Понятно