Прием онколога в Киеве

  53
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Хирургический центр полного цикла
  Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Хирургическая клиника полного цикла с современным оборудованием и комфортным отделением послеоперационной реабилитации
  Отзыв. Тян О.В. прекрасный врач. Огромное спасибо ей.
  Еще
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пр-т Мира, 19/18до 20:00
  Многопрофильная частная клиника для всей семьи
  Отзыв. Приємне спілкування. Та допомога з вирішенням поточних питань)))
  Еще
  40 отзывовВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Владимирская, 51-53до 20:00
  Многопрофильный лечебно–диагностический центр, в котором оказывают профессиональную медицинскую помощь взрослым и детям
  Отзыв. Ходила до офтальмолога по страховці, претензій немає, лікар дуже приємний.
  Еще
  Все адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, Днепровская набережная, 25до 21:00
  Отзыв. Этот врач делал анестезию моему брату, когда тому потребовалась операция. Я очень переживал, слышала много историй о неудачных наркозах. Но когда увидел этого доктора - все сомнения прошли. Операция прошла успешно, чему очень благодарен!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул.Нижний Вал, 49адо 21:00
  Отзыв. У ребенка были сложности с нервной системой, участковый нам посоветовала обратиться к Александру Александровичу, мне очень понравился его подход, с малышами сложно работать, но он сумел качественно провести осмотр и выявить проблему.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Сырецкая, 32до 20:00
  Отзыв. Користувалася послугами компанії в 2016. А враження ще досі не покидають. На довго я запамятаю цей досвід. Звернулась в центр з такою проблемою: новоутворення на правій кисті руки. Прийом пройшов наступним чином: лікар( Чихрадзе А.К) провів мене в кабінет, покрутив моєю рукою собі перед очима, надавив кілька раз на гульку, поставив діагноз Гігрома. Розповів, що це, як видаляється. Запропонував зробити операцію лазерне видалення гігроми. Назвав ціну 3300, якщо погоджусь в день консультації на операцію то буде знижка і операція обійдеться на 250 грн менше. Такої суми з собою не було, на що лікар відповім, що є термінал і можу розрахуватися картою. Лікар був дружелюбним і привітливим, викликав довіру і в результаті я погодилася, тим більше запропонували знижку. Операція пройшла швидко, на нотах позитиву я покинула медцентр. Домовилася на повторний огляд, зняття швів, інструкції отримала,обмінялася контактами з лікарем( сказав писати і коментувати процес заживання), купила всі потрібні ліки і поїхала додому. На другий день рука опухла, на що мені відповіли, шо це нормально і скоро все пройде. Пройшов тиждень, а рука не стала менше. Приписали додаткові ліки, пройшов інший, спала частково опухлість, а розмір гігроми не змінився+появився біль. Увесь цей час я відправляла стабільно фото руки лікарю. Коли почала вже панікувати і закидувати лікаря питання різними, назначив черговий прийом. На прийомі поставив діагноз рецедив. Потрібно робити повторну операцію. Дав певні інструкції, домовилися про повторну операцію. В день операції зі мною звязався лікар і попросив перед приходом його перенабрати, він мене проведе через чорний хід, щоб не зафіксували камери. Це привело мене в шок. Мені збиралися зробити хірургічне втручання без якихось там відомостей, документів і тд. І якби я стала по вині лікаря калікою, то нічого нікому б не доказала. Хватило розуму відмовитися. В процесі діалогу сказала, що не хочу більше обслуговуватися в них, хочу повернути свої кошти і піти в іншу лікарню. Цілий місцях сиділа на лікарняному за свій рахунок. На свої слова отримала відповідь, що мені з цим питання звертатися не до нього. Мала мову з директором, пояснила ситуацію, на що отримала офіційну відповідь, що лікарня може мені зробити знижку -20% на повторну операцію. Від повторної операції відмовилася. Мене цілий місяць водили за ніс, проблему не усунули, кожний огляд 200-300 грн, куча потраченого часу, нервів і коштів. І як же так мені видалили гігрому, що через тиждень появився рецедив ?! Після всього цього звернулась в іншу лікарню ( державну), пояснила ситуацію. В мене попросили результати дослідження на основі яких робилося заключення, що це Гігрома. Все що я могла показати- це покалічену руку і кучу чеків про оплату послуг медцентра. Бережіть себе і будьте здоровими!
  Еще
  78 отзывов
  Больница израильской онкологии
  Киев, c. Плюты ул. Андрея Малышко, 27до 17:30
  Отзыв. Мне в этой клинике спасли жизнь! Современная медицина, профессиональные врачи, человеческое отношение. О ценах я даже говорить не хочу, жизнь бесценная. А те, кто жалуется на дороговизну, могут бесплатно умереть в наших унылых, отсталых и пыльных госбольницах.
  Еще
  39 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Василия Касияна, 2/1до 21:00
  Отзыв. Никаких претензий. Все чётко, быстро, внимательно. Просторные светлые кабинеты и коридоры. На входе есть детский уголок.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Евгения Коновальца, 34Адо 21:00
  Клиника
  Киев, Воздухофлотский проспект, 92Адо 17:00
  Отзыв. Сложная у доктора профессия, но он справляется, у него хороший опыт, пациентам дает надежду на выздоровление, даже сказала бы силы дает. Ни разу не видела, чтобы нагрубил, хороший человек.
  Еще
  4 отзыва
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано