Онкогематологи в Киеве

  5
  Детский врач
  На карте0
  Клиника персонализированной медицины
  Киев, ул. Васильковская, 45с 09:00
  Современный медицинский центр, который специализируется на ранней диагностике онкозаболеваний
  Отзыв. На сегодняшний день один из самых современных и достоверных методов онкодиагностики
  Еще
  Район: голосеевский, правый берег
  Категория (врачи): высшая категория, кандидат медицинских наук, доктор медицинских наук, профессор
  Детский врач
  Индивидуальная программа ранней диагностики онкологических заболеваний
  Все цены
  Онкологическая клиника
  Киев, с Лютеж ул. Витряного, 69Ас 09:00
  Отзыв. Заклад Європейського рівня.Мед персонал чуйний та доброзичливий.Велика подяка та низький уклін Сільвестрову Максиму Олександровичу.Лікар з золотими руками.Та анастезіологу Юрію Анатолійовичу.Від розмови з яким на душі стає легко .Усім раджу .
  Еще
  Соборная, 21с 09:00
  Отзыв. Всім доброго дня і доброго здоров'я. В цю клініку приходять з надією вилікуватися від страшної хвороби, в тому числі приїхала сюди і я з діагнозом "пухлина яєчника". Умови проживання, обслуговування та ціни (попередньо узгоджені) мене влаштовували. Але ПОМИЛКИ В ЛІКУВАННІ - ЦЕ НЕ ДОПУСТИМО!!! В липні 2017р лікар Гірагосова Л. М. провела операцію з видалення яєчників, матки і сальника. Повинна була так зробити. Але, ЛІНА МИКОЛАЇВНА, ВИ ЗАЛИШИЛИ КУЛЬТЮ САЛЬНИКА! УРАЖЕНОГО САЛЬНИКА! Тепер, замість того, щоб бути здоровою, я маю хронічну ПРОГРЕСУЮЧУ форму раку! (медики розуміють що це таке, до речі, я теж лікар). Жаль, що довіряючи таким лікарям як Гірагосова Л. М. вкорочуєш собі роки проживання на цій землі...
  Еще
  Район: соломенский, правый берег
  33 отзыва
  Клиника
  Киев, ул. Зоологическая, 3Вс 08:00
  Отзыв. Приводила на прийом 7 річну доньку до психотерапевта Стратович Юрія Олександровича. Лікар майстер своєї справи, так уміти психологічними прийомами маневрувати - заслуговує поваги. З дитиною порозумівся, донька легко вийшла з ним на "взаємний зв'язок", моя писутність збоку не вплинула на неї. Після розмови з дитиною лікар поділився зі мною заключення і детально пояснив специфіку ситуації. Приємний чоловік, дуже акуратний і тактовний. Досвід сам говорить за себе. Однозначно рекомендую!
  Еще
  Район: шевченковский, правый берег
  151 отзыв
  Больница израильской онкологии
  Киев, c. Плюты ул. Андрея Малышко, 27с 09:00
  Все фильтры
  Категория (врачи)
  Район
  Не выбрано