На карте0
  Клиника персонализированной медицины
  Киев, ул. Васильковская, 45до 18:00
  Современный медицинский центр, который специализируется на ранней диагностике онкозаболеваний
  Отзыв. На сегодняшний день один из самых современных и достоверных методов онкодиагностики
  Еще
  Все цены
  Клиника
  Киев, ул. Зоологическая, 3Вдо 20:00
  Отзыв. Понравилась врач маммолог здесь, потому решила прийти с ребёнком обследоваться, так как здесь все же кандидаты наук и не прийдется стоять в очередях как в институтах и очень зря, сложилось впечатление что перенаправляют по своим друзьям, при этом ниодин проблему не отрицает и у всех ребёнок с их стороны здоров...педиатр сказала что с ее стороны ничем не может помочь, направила к неврологу, невролог сказал все хорошо идите к гастроэнтерологу... на УЗИ сказали тоже все хорошо. Итог: потрачено кучи денег, проблема не решена.
  Еще
  Онкологический центр
  ул. Соборная, 21Круглосуточно
  Отзыв. Отличная клиника! Очень добрый персонал и прекрасное оборудование
  Еще
  Отзывы40
  Клиника
  Киев, проспект Воздухофлотский, 71/3до 17:00
  Отзыв. Бажаю висловити вдячність медичному персоналу клініки за їхню турботу, чуйність та уважність до своїх пацієнтів та їх родичів. Проходимо тут лікування і задоволені усім!Ніколаєва Л.В.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Академика Заболотного, 21Выходной
  Отзыв. У вересні 2020 року у Центрі жіночого здоров'я мені було проведено вагінальну гістеректомію. Висловлюю щиру подяку керівнику Центру – Вадиму Миколайовичу за його високий професіоналізм! Вдячна долі, що потрапила саме до нього. Складну операцію я пережила легко завдяки його підтримці та турботі. Операцію виконано на високому професійному рівні з позитивним кінцевим результатом! Хочу відмітити його організаторські здібності. Це людина, якій вдається одночасно і лікувати, і забезпечувати порядок та дисципліну у відділенні. Рекомендую, як бездоганного спеціаліста, це приклад, на який мають рівнятися інші лікарі в плані професійних та людський якостей. Дякую керівництву лікарні за професійного фахівця! Це ваша гордість! Вадиме Миколайовичу, щиро вдячна за високопрофесійне виконання операції, тепле ставлення, моральну підтримку та людяність. Зичу натхнення, міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!!! З безкінечною повагою та вдячністю Ваша пацієнтка Ніла Шевчук!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно