Онкологические клиники в Киеве

  15
  На карте0
  Клиника
  Киев, Воздухофлотский проспект, 92Адо 17:00
  Отзыв. Щиро вдячна медичному персоналу клініки за чуйність та уважність до своїх пацієнтів та їх родичів. Спілкування та лікування одно задоволення!Всім удачі і успіхів!З повагою до вашої клініки, Корнелюк О.Є.
  Еще
  Больница израильской онкологии
  Киев, c. Плюты ул. Андрея Малышко, 27до 17:30
  Отзыв. Хороша клініка, з сучасною технікою! Хороші спеціалісти , але зневажливе спілкування окремих лікарів перекреслюють всю приємну атмосферу. Потрібно попрацювати над етикою спілкування.
  Еще
  Онкологическая клиника
  Киев, с Лютеж ул. Витряного, 69Адо 17:30
  Отзыв. Біда спіткала мене раптово, і затяжний стан моєї хвороби потребував скорішого лікування. У свої 18 років я стикнулася з 4-ю стадією неходжинської лімфоми котра безцеремонно увірвалася у моє насичене планами життя. Не знаючи куди податися я із сім'єю стала шукати варіанти де лікуватися і нашим вибором стала онкологічна клініка 'Інновація'. Вибором якої я повністю задоволена .Після побаченого у державних лікарнях, страх починати лікування став ще більший,але після консультації у клініці я була приємно здивована умовами та якістю обслуговування . Я вирішила лікуватися тут, та повністю довірилася медичному персоналу 'Інновації'. Перш за все хочу сказати слова вдячності своєму лікареві Карнабеді Оксані Андрієвній за самовіддану працю, людяність і професіоналізм, дякую що підтримували у важкі моменти ,в день та в ночі відповідали на мої дзвінки, настроювали на позитив ,Ваше материнське ставлення вселяло надію на перемогу і я відчувала що я у надійних руках. Щиро дякую директору клініки Гриневичу Павлу Юрійовичу, за те що допомагав у скрутні моменти та не залишився осторонь моєї біди. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, та усміхнені медсестри . Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою та комфортом пацієнтів . Велику психологічну роль у лікуванні має місце де знаходиться клініка, чудовий ліс, та свіже повітря, сприяють видужанню,а чудовий лікар психолог завжди знайде потрібні слова та поради. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли не вистачає спеціалістів, є онкологічна клініка' Інновація у якій працюють самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю щастя, миру, успіхів та міцного здоров'я!
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, 2-Бдо 20:00
  Отзыв. Оценка касается нового месторасположения. Мягко сказать, оно весьма неудачное. Без авто из центра и левого берега добираться стало очень не удобно. Наверное руководство не особо продумывало этот момент, когда принимало решение о переносе месторасположения клиники. Даже при наличии авто, посещая клинику Вы не найдете рядом паркинга или места для адекватной парковки. Его просто нет. Жаль. Очень жаль.
  Еще
  32 отзыва
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Ивана Мазепы, 6Вдо 20:00
  Отзыв. Благодарна офтальмологу Ибрагиму Ахмеду, решил мою проблему!
  Еще
  13 отзывов
  Экспертный медицинский центр
  Киев, ул. Ломоносова, 33/43до 21:00
  Отзыв. Вежливый персонал, все процедуры выполнены качественно, первое впечатление приятное.
  Еще
  4 отзыва
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, ул. Липковского, 25до 20:00
  Отзыв. Халатность врачей поражает! Не кому не советую туда обращаться!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 4
  Отзыв. Мы там были на узи в 12 недель беременности, очень понравилось, врач нам уделил минут 40 времени, все рассказала, показала. У них аппарат очень хороший очень хорошее качество изображения, уже в 12 недель мы смогли рассмотреть все части тела, так же нам показали все органы малыша и посмотрели все ли хорошо у меня. А вот ходили в другую клинику на 20 недель (в этой врачи были в отпуске), так там все за 10 минут посмотрели, изображение плохое, ничего не понятно, врач отвечал неохотно и грубовато.
  Еще
  Отзыв. Красивое панно на фасаде. Было бы все таким же красивым, как фасад.
  Еще
  43 отзыва
  Хирургический центр полного цикла
  Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Отзыв. Чудовий персонал, в стаціонарі відчуваєш себе, як дома. Окрема подяка Тян Ользі Володимирівні:-)
  Еще
  63 отзыва
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано