Онкологические клиники в Киеве

  14
  На карте0
  Онкологическая клиника
  Киев, с Лютеж ул. Витряного, 69Адо 17:30
  Отзыв. Біда спіткала мене раптово, і затяжний стан моєї хвороби потребував скорішого лікування. У свої 18 років я стикнулася з 4-ю стадією неходжинської лімфоми котра безцеремонно увірвалася у моє насичене планами життя. Не знаючи куди податися я із сім'єю стала шукати варіанти де лікуватися і нашим вибором стала онкологічна клініка 'Інновація'. Вибором якої я повністю задоволена .Після побаченого у державних лікарнях, страх починати лікування став ще більший,але після консультації у клініці я була приємно здивована умовами та якістю обслуговування . Я вирішила лікуватися тут, та повністю довірилася медичному персоналу 'Інновації'. Перш за все хочу сказати слова вдячності своєму лікареві Карнабеді Оксані Андрієвній за самовіддану працю, людяність і професіоналізм, дякую що підтримували у важкі моменти ,в день та в ночі відповідали на мої дзвінки, настроювали на позитив ,Ваше материнське ставлення вселяло надію на перемогу і я відчувала що я у надійних руках. Щиро дякую директору клініки Гриневичу Павлу Юрійовичу, за те що допомагав у скрутні моменти та не залишився осторонь моєї біди. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, та усміхнені медсестри . Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою та комфортом пацієнтів . Велику психологічну роль у лікуванні має місце де знаходиться клініка, чудовий ліс, та свіже повітря, сприяють видужанню,а чудовий лікар психолог завжди знайде потрібні слова та поради. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли не вистачає спеціалістів, є онкологічна клініка' Інновація у якій працюють самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю щастя, миру, успіхів та міцного здоров'я!
  Еще
  13 отзывов
  Клиника
  Киев, Воздухофлотский проспект, 92Адо 17:00
  Отзыв. Щиро вдячна медичному персоналу клініки за чуйність та уважність до своїх пацієнтів та їх родичів. Спілкування та лікування одно задоволення!Всім удачі і успіхів!З повагою до вашої клініки, Корнелюк О.Є.
  Еще
  2 отзыва
  Больница израильской онкологии
  Киев, c. Плюты ул. Андрея Малышко, 27до 17:30
  Отзыв. Хороша клініка, з сучасною технікою! Хороші спеціалісти , але зневажливе спілкування окремих лікарів перекреслюють всю приємну атмосферу. Потрібно попрацювати над етикою спілкування.
  Еще
  25 отзывов
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Ивана Мазепы, 6Вдо 18:00
  Отзыв. По счастливой случайности, (но по плохому поводу) попала на УЗИ и консультацию - была в командировке в Киеве и начались острые боли - сильно перемерзла в дороге. Получила очень внятное и доступное назначение, курс помог, и сейчас спустя 2 года я переехала в Киев и у меня уже есть здесь свои врач) Педиатр в этой же клинике мне и дочке понравился тоже.
  Еще
  13 отзывов
  Клиника
  Киев, ул. Демеевская, 13до 21:00
  Отзыв. Пришла на прием в клинику по рекомендации подруги. Профессиональный внимательный и небезразличный подход. Огромное спасибо. Рекомендую.
  Еще
  91 отзывВсе адреса
  Хирургический центр полного цикла
  Киев, пр-т Степана Бандеры, 17/1до 20:00
  Отзыв. Благодарна за блестяще проведенную операцию по удалению феохромоцитомы правого надпочечника хирургу-эндокринологу, профессору Черенько Сергею Макаровичу, врачу хирургу Глаголэвой Анастасии Юрьевне, врачу анастезиологу Шевченко Татьяне Семёновне, а также всему коллективу медицинского центра за их заботу, отзывчивость, солнечные улыбки, внимательность и профессионализм.
  Еще
  91 отзыв
  Медицинский центр
  Киев, ул. Прорезная, 10до 20:00
  Отзыв. Хорошо
  Еще
  11 отзывов
  Клиника
  Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, 2-Бдо 20:00
  Отзыв. Мені тут дуже подобається
  Еще
  13 отзывов
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, ул. Липковского, 25до 20:00
  Отзыв. Отличная клиника и врачи. Я была поражена качеством услуг, и отношению докторов к пациентам:все внимательны,тактичны,ответят на все вопросы. Чисто,стерильно,комфортные условия и хорошее оборудование. Рекомендую! Спасибо Вам за Вашу работу)))
  Еще
  25 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 4до 19:00
  Отзыв. Вежливые и добрые врачи. Пунктуальные. По телефону отвечают на все вопросы сразу. Не накручивают лишние услуги. В клинике чисто, есть шкаф для одежды, бахилы.
  Еще
  7 отзывов
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано