Онкологические клиники в Киеве

  15
  На карте0
  Больница израильской онкологии
  Киев, c. Плюты ул. Андрея Малышко, 27до 17:30
  Отзыв. Хороша клініка, з сучасною технікою! Хороші спеціалісти , але зневажливе спілкування окремих лікарів перекреслюють всю приємну атмосферу. Потрібно попрацювати над етикою спілкування.
  Еще
  Онкологическая клиника
  Киев, с Лютеж ул. Витряного, 69Адо 17:30
  Отзыв. Біда спіткала мене раптово, і затяжний стан моєї хвороби потребував скорішого лікування. У свої 18 років я стикнулася з 4-ю стадією неходжинської лімфоми котра безцеремонно увірвалася у моє насичене планами життя. Не знаючи куди податися я із сім'єю стала шукати варіанти де лікуватися і нашим вибором стала онкологічна клініка 'Інновація'. Вибором якої я повністю задоволена .Після побаченого у державних лікарнях, страх починати лікування став ще більший,але після консультації у клініці я була приємно здивована умовами та якістю обслуговування . Я вирішила лікуватися тут, та повністю довірилася медичному персоналу 'Інновації'. Перш за все хочу сказати слова вдячності своєму лікареві Карнабеді Оксані Андрієвній за самовіддану працю, людяність і професіоналізм, дякую що підтримували у важкі моменти ,в день та в ночі відповідали на мої дзвінки, настроювали на позитив ,Ваше материнське ставлення вселяло надію на перемогу і я відчувала що я у надійних руках. Щиро дякую директору клініки Гриневичу Павлу Юрійовичу, за те що допомагав у скрутні моменти та не залишився осторонь моєї біди. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні, добрі душею, та усміхнені медсестри . Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою та комфортом пацієнтів . Велику психологічну роль у лікуванні має місце де знаходиться клініка, чудовий ліс, та свіже повітря, сприяють видужанню,а чудовий лікар психолог завжди знайде потрібні слова та поради. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли не вистачає спеціалістів, є онкологічна клініка' Інновація у якій працюють самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю щастя, миру, успіхів та міцного здоров'я!
  Еще
  Клиника
  Киев, Воздухофлотский проспект, 92Адо 17:00
  Отзыв. Щиро вдячна медичному персоналу клініки за чуйність та уважність до своїх пацієнтів та їх родичів. Спілкування та лікування одно задоволення!Всім удачі і успіхів!З повагою до вашої клініки, Корнелюк О.Є.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Прорезная, 10до 20:00
  Отзыв. Марьина Юрьевна лучший УЗИ врач в Киеве
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, Бульвар Кольцова, 14Ддо 18:00
  Отзыв. В последнее время стал беспокоить варикоз и я решила пойти в клинику, здесь мне оказали высококвалифицированную помощь и мои ноги вновь вернули свою естественную красоту. Очень довольна качеством предоставляемых услуг и могу порекомендовать и вам этот центр.
  Еще
  6 отзывов
  Клиника
  Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, 2-Бдо 20:00
  Отзыв. Мені тут дуже подобається
  Еще
  12 отзывов
  Клиника семейной медицины
  Киев, ул. Ивана Мазепы, 6Вдо 18:00
  Отзыв. Отличная клиника! Тут можно найти всех специалистов и не нужно больше бегать по всему городу. Спасибо администрации клиники, что заботу о пациентах ставите на первое место!
  Еще
  13 отзывов
  Экспертный медицинский центр
  Киев, ул. Ломоносова, 33/43до 21:00
  Отзыв. Вежливый персонал, все процедуры выполнены качественно, первое впечатление приятное.
  Еще
  4 отзыва
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, ул. Липковского, 25до 20:00
  Отзыв. Обратилась в клинику по поводу удаления лишних жировых накоплений в области живота. Попала на прием к Игорю Германовичу. Он сделал осмотр проблемных зон и сказал, что операция будет проходить без осложнений. Так и получилось - лописакцию сделали относительно быстро и безболезненно. Только после операции был дискомфорт, но это природно. Благодаря доктору, у меня снова появилась фигура. Спасибо ему огромное!
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 4
  Отзыв. Спасибо! Хожу сюда второй год. Все устраивает!
  Еще
  5 отзывов
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано