На карте0
  Сімейна клініка
  м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32ас 08:00
  Багатопрофільна клініка з широким спектром медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Мені потрібно було зробити УЗД матки і в цій клініці я змогла його зробити. Це дуже класно, бо в основному, в державних клініках треба кудись їхати, брати направлення щоб щось зробити. Лікар, мала змогу, відразу прокоментувати УЗД. Мені, все сподобалося!
  Еще
  Медичний центр
  Киев, пр-т Маяковського, 70с 08:00
  Клініка сімейної медицини, яка надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Прихожу сюда уже неоднократно, всегда сервис удивляет! Прекрасные врачи, доброжелательный и приветливый персонал. Всё проходит быстро и безболезненно. В кабинетах всегда чисто и уютно. Рекомендую!
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, пр-т Миру, 19/18с 08:00
  Багатопрофільна приватна клініка для всієї родини
  Отзыв. Вже писала відгук раніше, але на днях відвідала знову клініку і була вже на прийомі у лікаря Наталії Юрієвни ( нажаль прізвище не запам'ятала). Дуже вдячна за професіоналізм та людяність лікаря.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Пимоненко, 10Ас 08:00
  Отзыв. Сдавали анализы. Сказали результаты будут готовы вечером. На самом деле пришли на следующий день. Пропустили плановую госпитализацию.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Деловая, 5Бс 08:00
  Отзыв. Обычно не пишу отзывы, но тут все действительно на уровне. И расположение клиники удобное, и чистенько, и обородувано все нормально. Посетил 10 сеансов профилактического массажа, всем доволен. По цене ничего сказать не могу, т.к. ходил по страховому полису. По качеству массажа - отлично. Рекомендую массажиста Олега, он знает свое дело и у него это хорошо получается.
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно