На карте0
  Сімейна клініка
  м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32адо 20:00
  Багатопрофільна клініка з широким спектром медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Регулярно прохожу обследование в Пульсе, мне очень нравится сервис в клинике, доброжелательный персонал и врачи профессионалы. Все очень красиво, чисто, уютно и кофе всегда предлагают. Рекомендую)
  Еще
  Медичний центр
  Киев, пр-т Маяковського, 70до 16:00
  Клініка сімейної медицини, яка надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини
  Отзыв. Недавно посещал терапевта. Врач очень внимательный и любезный, отвечал на все мои вопросы, всё подробно рассказал, дал полезные рекомендации и советы. Персонал приветливый и дружелюбный. Рекомендую!
  Еще
  Багатопрофільний медичний центр
  Киев, пр-т Миру, 19/18до 20:00
  Багатопрофільна приватна клініка для всієї родини
  Отзыв. Отличный центр, все очень понравилось, не в первый раз посещаю, очень комфортные условия и всегда приветливый персонал, рекомендую.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, бул. Леси Украинки, 23адо 17:00
  Отзыв. Мені випала нагода потрапити до двох лікарів Єщенко Оксани(дерматолога) та Жарої Наталії(лікаря УЗД), і я переконливо можу сказати, що в обох випадках була надана професійна допомога. Лікар-дерматолог проконсультувала та допомогла вирішити проблеми зі шкірою, які вже довгий час мене турбували лише за 2 візити і пояснила, як треба доглядати за нею, тому тепер усі косметичні процедури я довіряю саме Оксані Миколаївні. Лікар УЗД дуже мені сподобався своєю контакністю та відкритістю, оскільки Наталія коментувала усе, що стосувалася мого обстеження і детально пояснювала незрозуміле. Єдине, що мене трохи збентежило це прохолода у центрі, але це ніяк не впливає на якість обслуговування.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Академика Вильямса, 19/14до 20:00
  Отзыв. Доктор достаточно быстро поставил мне диагноз и прописал необходимое лечение. Так же уже оперировался у него. Ведет себя очень корретно, всегда ответит на интересующие вопросы, успокоит. Хороший специалист!
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно