Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Киев, ул. Анны Ахматовой, 46до 20:00
  Удобная транспортная развязка. Широкая лабораторная база, наличие инструментария.
  Отзыв. Молодой, но очень хороший врач. Приятный и позитивный. Остались довольны приемом, лечение получили, уже заметны улучшения состояния. Спасибо ему за грамотно подобранные препараты
  Еще
  Отзывы21Все адресаВсе цены
  Медицинский центр
  Киев, ул. Р. Окипной, 4Бдо 21:00
  Отзыв. Недавно я посетил этот медицинский центр. На мой взгляд, здесь принимает лучший уролог в Киеве. По крайней мере, мои проблемы он решил довольно быстро и очень профессионально. За что ему огромное спасибо.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, проспект Голосеевский, 59бдо 20:00
  Отзыв. За порадою знайомої звернулася до лікаря-гінеколога Левицької Інни Володимирівни, що працює в клініці ЛевМед і сама нікому не стану її рекомендувати з причини непрофесіоналізму та непорядності. У поле скар в мій перший візит заміть реальної скарги про сильний біль у нижній частині спини, лікар видумала власний «біль внизу живота», на що ніяк не змогла знайти пояснень у мій другий візит, опустила очі, а потім запевняла, що я б в такому разі мала звернутися до фахівця у питань спини й що такий у їхній клініці також є. Це непорядно - раз, а два - чому Інна Володимирівна Левицька одразу не перенаправляє пацієнта до іншого лікаря, якщо вказані ним/ нею скарги не відповідають гінекологічним? Тут це вже непрофесійно! До непрофесіоналізму відношу також призначення непотрібного аналізу на статеві інфекції (результат нічого не знайшов) навіть після мого зауваження, що статевим життям не диву 2 роки з моменту мого останнього одужання. Судячи з подиву моїм питанням, лікар не мала ходу лікування.
  Еще
  Медицинский центр
  г. Ирпень, ул. Соборная, 128/1до 20:00
  Отзыв. Була на прийомі у алерголога Вітик Лілії Дмитрівни в Ірпіні. Дуже не приємна людина. Розкритиковала, все що я приймала раніше, те що мені виписував попередній лікар. Задавала запитання не відриваючись від компа та видала направлення на бланку Діла на тест. Я запитала чи обов.язково Діла, бо відділення нема в Бучі. ПРосто відповіла -так, без пояснень. Я здала тест в Бучі, тест отримала негативний і відправила на вайбер, щоб лікар написала, який краще зробити далі, так як це роблять всі лікарі, розуміючи що прийом лікаря 700 грн явно не коштує направлення на слідуючий тест. Спочатку на вайбер приходила два рази відповідь, що лікар Вам зателефонує, а потім взагалі написали, що лікар хоче щоб Ви прийшли на прийом. Цікаво, про що на тому прийомі за 700 грн вона буде зі мною спілкуватись, вруче наступний бланк на тест.
  Еще
  Центр семейной медицины
  Киев, пр-т Героев Сталинграда, 20до 20:00
  Отзыв. С самого порога понимаешь, что попал к профессионалам своего дела!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно