На карте0
  Киев, вул. Дніпровська набережна, 26Кдо 18:00

  Шипило

  Тетяна Михайлівна

  Стаж 24 года

  Масажист • Дитячий масажист • Фізіотерапевт

  Отзывы184Всі ціни
  другие адреса сети
  Ещё 7 адреса
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121до 20:00
  Отзыв. Хотіла б написати відгук про лікаря Куц Констянтина Володимировича. Як добре, що ми його знайшли у клініці Прохелс. До нього потрапити було -це велика вдача. Лікар від Бога, це по-перше, по- друге, це Лікар своєї справи. Консультує понад норми. Призначення виписує згідно проблемі. Дуже вдячні йому.
  Еще
  Киев, вул. Богдана Хмельницького, 15до 18:00
  Отзыв. Делал вакцинацию от гриппа. Ваксигрип Консультация врача перед вакцинацией. Адекватные деньги, запись на удобное мне время, хорошие специалисты. Доволен рекомендую!
  Еще
  Киев, вул. Василя Тютюнника, 51/1-Адо 20:00
  Отзыв. На лазерку только к Оксане в МВ Эстетик. Вообще не больно, хотя где я только не пробовала делать. Отдельно спасибо за сервис, такого в Киеве нет нигде.
  Еще
  Киев, вул. Героїв Дніпра, 3Адо 19:00
  Отзыв. Медлайф - ви найкращі! Відмінне ставлення до пацієнтів, дуже чисто та красиво, зовсім не схоже на лікарні, від одного виду яких нудить в черзі. Огляд на високому рівні, все чітко - без затримок. Клініка невеличка, нема скупчення народу та ризиків підчепити нову хворобу. Особливо ціную стерильність та приватність після перенесеного коронавірусу. Дякую лікарю Томковії Валентині Степанівні, уважно вивчила мою історію хвороби, провела огляд, призначили дослідження. Не поспішала та мене не підгоняла. Відчувається, що дбайливо ставляться до пацієнта, нема конвєєру по збиранню грошей. Велике дякую персоналу та адміністрації клініки за професіоналізм!
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно