На карте0
  Киев, вул. Дніпровська набережна, 26Кдо 20:00

  Шипило

  Тетяна Михайлівна

  Стаж 25 года

  Масажист • Дитячий масажист • Фізіотерапевт

  другие адреса сети
  Ещё 5 адреса
  Киев, пр-т Перемоги, 119/121до 20:00
  Отзыв. ProHealth Clinic - клініка европейського рівня з відміним сервісом від рецепції до операційної. Особливо хочу подякувати лікарю Мішневу Василю Сергійовичу за високий професіоналізм, увагу і турботу. Василь Сергійович - лікар від Бога, лікар з золотими руками, професійний і чуйний. Процедура, яка тривала близько трьох годин, пройшла на одному диханні під дуже приємну музику і невимушене спілкування. Також дуже вдячна операційній сестрі Наталі і санітарочці за піклування, увагу і чуйність. Бажаю всім здоров‘я та процвітання вашій клініці!
  Еще
  Киев, вул. Героїв Дніпра, 3Адо 19:00
  Отзыв. В приватній клініці на Оболоні була вперше. Були комплексні проблеми зі здоров'ям. Думала потрібен гастроентеролог, но виявилось все набагато складніше. Добре, що в Медлайф дуже багато вузьких спеціалістів. Відразу записалась на декілька консультацій, зробила аналізи на УЗД. Дуже вдячна лікарю Муравськії Олександрі Миколаївні, всі болячки від нервів :
  Еще
  Киев, вул. Анни Ахматової, 46до 17:00
  Отзыв. Мені сподобалися сервіс та якість надання послуг в клініці. Буду рекомендувати знайомим.
  Еще
  Киев, вул. Богдана Хмельницького, 15Выходной
  Отзыв. Обслуживались у семейного врача. Очень довольны. Вылечила без проблем и главное быстро. Большим плюсом есть цены и расположение этой клиники. 2 минуты от Цума
  Еще
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно