Центры лечения слуха в Киеве

  7
  На карте0
  Центр реабилитации слуха
  Киев, ул. Верхний Вал, 62до 18:00
  Отзыв. Чудові враження від відвідин центру слуху. Нічого не навʼязують, напроти все детально пояснюють. Навіть трохи здивувало, що прийом триває більш ніж пів години, а за цей час ти отримуєш інформацію як за два курси університету. Слухопротезувались успішно і зараз проходимо реабілітацію, наразі результатом задоволені
  Еще
  Центр реабилитации детей с нарушениями слуха и речи
  Киев, ул. Владимирская, 43А
  Отзыв. Дозвониться не реально.
  Еще
  2 отзыва
  Медицинский центр слуховой реабилитации
  Киев, ул. Демеевская, 14до 18:00
  Отзыв. Обслуговуюсь в Аврорi з 2010 року. Це мiй третiй центр. Можу з упевненiстю констатувати - Клініка європейського рівня. Комфорт і позитивне ставлення починаючи від запису на прийом до отримання повного комплексу, кваліфікованих послуг фахівців, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обов’язкові повідомлення про новинки в області протезування фірми Oticon. Особлива подяка Оленi Михайлівнi - майстру своєї справи та чуйнiй i уважнiй до кожної дрiбницi людинi. Крім того, також хочеться відзначити професiоналiзм інженерів з виготовлення вушних вкладишів. На сьогоднішній день - це кращі в цій галузі спецiалiсти (у мене є великий досвід по виготовленню вкладишів з урахуванням проблемного слухового проходу). Рекомендую Аврору для досягнення максимального комфорту та адаптацii в суспiльствi.
  Еще
  Центр слуха
  Киев, ул. Саксаганского, 103до 19:00
  Отзыв. Обслуживание хорошое, поставленный диагноз не помог решить проблему как и назначенная крео процедура зря лишь потратил 750 грн по мимо лекарств которые так же не помогли.
  Еще
  Медицинский Центр
  Киев, ул. Ломоносова, 71Вдо 20:00
  Отзыв. Был на приёме у врача Матюхиной Е. Л. Доктор хороший, внимательный. Клиника понравилась.
  Еще
  Центр коррекции слуха
  Киев, ул. Боткина, 4до 18:00
  Отзыв. שירות מעולה! הזמנו מכשירים. קיבלנו. אהבנו.
  Еще
  Все адреса
  Киев, улица Василия Тютюнника, 37/1до 20:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано