Анализ на гонорею в Львове

  4
  На карте0
  Медицинский центр
  Львов, ул. Замарстиновская, 85Адо 16:00
  Сеть медицинских центров, специализирующихся на лечении бесплодия, ведении беременности, гинекологии и маммологии.
  Отзыв. Прекрасна лікарка та людина (Крокос Адріанна Анатоліївна)❤️ Виділила більше часу ніж було заплановано! Все чітко і ясно ! Без лишніх аналізів та лікувань! Щиро всім рекомендую!
  Еще
  Клиника
  Луцк, ул. Евгения Сверстюка, 1до 20:00
  Отзыв. Відгук про їхню нову поліклініку на Рапапорта. Це сама гірша поліклініка з усіх.Записавшись до травматолога,я так до нього і не попала.Тому що ,лікар занадто довго приймав іншого пацієнта.Я чекала 40хв.Я потратила бензин та свій час.На реєстратурі мені так і не змогли дати відповідь, скільки ще чекати.Без вибачень та пояснень я незмогла чекати вічність.Направду я в шоці.Адже мої гроші-це їхня зарплата.Тим більш що я обслуговуюсь не вперше.І саме через сервіс обрала платну медицину а не державну. Так що коли ви приходите туди на прийом,не факт що всетаки потрапите до лікаря.
  Еще
  Ещё 1 адрес
  Лаборатория
  Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 19до 16:00
  Отзыв. Приємно,що ціни нижчі,ніж в деяких інших лабораторіях.Персонал ввічливий. Працівник,що брала кров - дуже приємна.Цікаво, що вони пригощають гематогеном після забору крові .На сайті є багато цікавих акційних пропозицій.В мене теж один аналіз був безкоштовно.
  Еще
  Ещё 52 адреса
  Все фильтры
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно