Wi-Fi
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медичний центр репродукції
  Львов, вул. Щирецька, 36Выходной
  Отзыв. Лікувалася 3 роки в одному з центрів репродукції у Києві від непліддя, але результуту не було. Дізналася, що у Львові є польський медичний центр репродукції "Паренс", який може запропонувати мені європейську якість лікування. Центр виявився забезпечений новим, високо-технічним обладнанням, якого не було в попередньому столичному центрі, і лікарі "Паренсу" проходили стажування за кордоном. Мене лікувала Маркевич Ганна. Підібрала мені індивідуальну методику лікування, дуже добре ставилася до мене: ніколи не запізнювалася, дбала про мій комфорт на огляді, у кабінеті в неї завжди було прибрано, чисто. Мені це сподобалось, бо я боялася, щоб не було халатного ставлення. Але головне, що лікування, яке призначила моя лікарка Ганна, мені допомогло. Зараз чекаю на дитину, а після лікування минув 1 рік і 2 місяці. Це досить скоро, я вважаю.
  Еще
  Лаборатория
  Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 19Выходной
  Отзыв. Знаходиться заклад в районі ст.м.Чернігівська. Сюди зручно під'їхати громадським транспортом, та, за бажанням, прогулятись пішки. Невелике приміщення. Наявні зручні меблі для очікування відвідувачам. Рецепція, інший персонал привітні. Людей не було черги, для мене це дуже добре) Також в залі можна випити води, особливо влітку )
  Еще
  Медицинский центр
  Львов, ул. Кос-Анатольского, 4Выходной
  Отзыв. Була в цьому центрі. здавала аналізи та проходила лікування. На щастя - успішне! Все якісно, чисто, професійно. Дуже позитивне враження.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно