Анализ на группу крови в Львове

  16
  На карте0
  Лаборатория
  Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 19с 07:00
  Отзыв. Трохи замале відділення, але поруч з метро, що зручно. Бувають черги. Аналізи якісні, результати швидко. Ціни адекватні, але готуйтеся платити на 30 грн більше за взяття аналізу одноразовими системами. Після аналізу крові дають гематоген) також реєстрація в Сінево і Вітаграммі надає знижку на різні медичні послуги Рекомендую!
  Еще
  Ещё 64 адреса
  Лаборатория
  Львов, ул. Ивана Франко, 79с 07:00
  Отзыв. Жахлива лабораторія, яка робить недостовірні аналізи, з повною халатнісю плутає результати! Захворіла моя 3-х річна дитина, і лікар порадив провести ряд досліджень саме в цій лабораторії. Я звернулася в приватну лабораторію UNILAB, сподіваючись на кращий сервіс та точність аналізів. Вони надіслали доволі швидко аналізи, за швидкість яких я б мала доплатити ( і це у мене одразу викликало підозру, що щось не так). Ще трішки зачекавши прийшли результати ще двох аналізів, я зробила скріншот і відправила лікарю. Але під вечір мені приходить повідомлення, що прийшов результат знов. Я відкрила особистий профіль на сайті і зрозуміла, що кудись пропав попередній результат, на томість замінили попередні результати, абсолютно іншими показниками. Переславши лікарю ці результати ми вдвох були шоковані, адже дитину потрібно переводити в іншу лікарню лікувати абсолютно за іншим протоколом, шукати тромбоз, а в гіршому випадку злоякісне утворення!!!!! На другий день я їм телефоную і вимагаю поясненн
  Еще
  Ещё 28 адресов
  Дитяча поліклініка
  Львов, вул. Щирецька, 36с 08:00
  Отзыв. В клинике хорошо встретили, все чисто и уютно.
  Еще
  Ещё 2 адреса
  Центр семейной медицины
  Львов, ул. Котляревского, 13с 09:00
  Отзыв. Лечимся уже всей семьёй в МСЛ Центре. Сначала я обращался к терапевту, потом жена, и не планируем менять нашего уже семейного врача. Тут все проверено, все самое лучшее и современное. Хороший медцентр, всем рекомендую!
  Еще
  Ещё 3 адреса
  Лаборатория
  г. Трускавец пл. Сечевых Стрельцов, 1с 08:00
  Отзыв. Сьогодні здавав аналізи в центрі "Медіс". Приємний колектив, оперативне реагування та акуратні працівники. Привітно зустрічають ... без черги.... А ще, результати аналізів відправляють на електронну пошту в дводенний термін... Дякую працівникам за оперативну роботу!
  Еще
  Ещё 68 адресов
  Все фильтры
  Мікрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Час роботи
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно