Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Стоматология
  Киев, ул. Волошская, 50/38до 17:00
  Отзыв. Клиника очень хорошего уровня! Спасибо за лечение врачу Наталье Валерьевне Мнухин и ассистенту Анастасии за слаженную работу! Однозначно рекомендую!
  Еще
  Отзывы10Все цены
  Стоматологическая клиника
  Киев, ул. Мишуги, 10до 19:00
  Доказова медицина. Сучасні технології в лікуванні зубів. Досвідчені стоматологи, фахівці в багатьох напрямках.
  Отзыв. Шукав на заміну старого лікаря нову клініку,порекомендували colibrident. Потребувалось видалити зуб мудрості,сам я мав невеличкий страх відвідування стоматолога. Але після візиту до цієї клініки та таланту лікаря Оксани,яка швидко та безболісно зробила укол та з такою майстерністю видалила зуб, що той страх зник. Дуже рекомендую,буду надалі користуватися вашими послугами дякую!
  Еще
  Отзывы9Все цены
  Киев, Тулузе, 11Выходной
  Отзыв. Наконец нашла хорошего специалиста. Андрей Владимирович Чубенко чуткий и аккуратный врач. Лечение и протезирование выполнено качественно и безболезненно.
  Еще
  Стоматология
  Киев, Кловский спуск, 14/24до 20:00
  Отзыв. Дуже вдячна цій стоматологічній клініці за допомогу. Професіональний комплексний підхід. Ми з чоловіком живемо у Німеччині, в нього проблеми з яснами і тому вже почав втрачати зуби в досить молодому віці. В Німеччині якщо не маєш вдосталь грошей від страхової нічого гарного можна не чекати, получиш тільки неякісне і найдешевше. Коли ми звернулися до Оксани Володимировни, вона дуже підтримала нас, надала повну консультацію і написала схему з описом потрібного лікування. Нажаль інші проблеми зі здоров'ям мого чоловіка завадили нам почати вчасно лікування. Як тільки все вирішиться, ми будемо планувати і їхати лікувати зуби в цю клініку.
  Еще
  Стоматология
  Киев, вул. Гарматна, 38Адо 21:00
  Отзыв. Чудова клініка: чиста, охайна. Привітний персонал. Окремо хочу відмітити пунктуальність – призначений час відповідає часу прийому
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно